تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023

گلایه اهالی خیابان دانشگاه 40 از عدم روشنایی معابر

  • کد خبر : 19781
  • ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۰
گلایه اهالی خیابان دانشگاه 40 از عدم روشنایی معابر

شهرگندمـــــ : اهالی محترم خیابان دانشگاه , دانشگاه 40 با ارسال نامه ای به شهرگندمــ خواستار رسیدگی به مشکل عدم روشنایی معابر این خیابان شده اند , در بخشی از این نامه آمده است :  خیابان دانشجوی 40 تنها 6-7 تیر چراغ برق داره , که  فقط ابتدا و اننهای  کوچه روشن میشه. کسی هم […]

شهرگندمـــــ : اهالی محترم خیابان دانشگاه , دانشگاه 40 با ارسال نامه ای به شهرگندمــ خواستار رسیدگی به مشکل عدم روشنایی معابر این خیابان شده اند , در بخشی از این نامه آمده است :  خیابان دانشجوی 40 تنها 6-7 تیر چراغ برق داره , که  فقط ابتدا و اننهای  کوچه روشن میشه. کسی هم جوابگو نیست.لطفا پیگیری کنید با تشکر

index

 

امیدواریم مسئولین محترم اداره برق شهرستان زابل به این مساله رسیدگی و ما نیز طبق وظیفه خود در صورت انجام این کار علاوه بر تقدیر و تشکر رسمی ازاین عزیزان این مساله را اطلاع رسانی خواهیم کرد و درصورت عدم ارائه پاسخ و یا اقدام مناسب مراتب عذر خواهی خود از اهالی محترم را ابراز خواهیم داشت.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19781

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. درسته اداره برق در مورد روشنایی معابر کم لطفی میکنه و کسی نیست که جوابگو باشه.بنده از اسفند سال قبل مرتب ماهی یک یا دو بار برای محله چهل متری اطلاعات کوچه بعد از ترانس برق روبروی کارواش ولیعصر جنب سوپر مارکت برادران کاظمی زنگ زدم هر بار ازم شماره تلفن و ادرس گرفتن که کسی را بفرستن که لامپها راعوض کنندولی هنوز که هنوزه خبری نیست. اخرین بار هم دو هفته قبل زنگ زدم تا گفتم این بیستمین باره که زنگ میزنم در جواب گفت شما بیکار هستید و تلفن تو دستتونه هر روز زنگ میزنید ….

  2. نمیدونم چرااداره برق کوتاهی میکنه در حالی که پول روشنایی معابر رو رو فیش برق تک تک خانوارها محاسبه میکنه اونوقت

  3. با تشکر از منعکس نمودن خبرتون امیدوارم که مسئولین توجه کنند

  4. تشکر از گندم برای منعکس نمودن چنین خبر هایی . خیابان نیمروز (بیرجندیها)حد فاصل خیابان خزیمه(هامون) به سمت شمال نیز از روشنایی خوبی برخوردار نیست .با توجه به اینکه از وقتی درب شرقی دانشگاه باز شده این قسمت محل عبور دانشجویان دانشگاه ملی میباشد .

  5. با سلام تا حالا که ادراه برق اقدامی نکرده .شک میدونم اقفدامی هم بکنه .لااقل خونه یک مسئولی باید اینجا می بود بعد می دیدی شبانه روشنایی درست می شد یا نه ولی چه کنیم اینم از شانس مایه که مسئولی در این راستا زندگی نمیکنه.