شهرگندمــــ : اهالی باقری 38 از بالازدگی فاضلاب دراین محل گلایه و خواستار رسیدگی به این مساله شدند.  اهالی محترم باقری 38 با ارسال نامه ای به شهر گندمـــ این مساله را یادآور که برای بررسی بیشتر خبرنگار شهرگندمـــ به محل مراجعه و گزارشی از این مشکل اهالی تهیه کرد. یکی ازاهالی گفت : مدتیست […]

شهرگندمــــ : اهالی باقری 38 از بالازدگی فاضلاب دراین محل گلایه و خواستار رسیدگی به این مساله شدند.

IMG-20150128-WA0004

 اهالی محترم باقری 38 با ارسال نامه ای به شهر گندمـــ این مساله را یادآور که برای بررسی بیشتر خبرنگار شهرگندمـــ به محل مراجعه و گزارشی از این مشکل اهالی تهیه کرد.

یکی ازاهالی گفت : مدتیست این مشکل  وجود دارد و علیرغم چندین مورد تماس با  122 و مراجعه به اداره آبفا زابل متاسفانه اقدام قابل توجهی دراین خصوص انجام نشده است , این مساله مشکلات بسیاری برای ما بوجود آورده و خواستار رفع آن هستیم.

یکی از نکات قابل توجه دراین مشکل وجود یک مدرسه در نزدیکی آن میباشد.

 

IMG-20150128-WA0003

 

همانگونه که درتصاویر مشاهده میفرمائید و علاوه بر بالازدگی فاضلابعدم جمع آوری مناسب آشغال ها , عدم داشتن آسفالت مناسب نیز درتصاویر مشهود میباشد.

لذا  میطلبد که شهرداری و شرکت آبفا زابل درخصوص حل مشکل اهالی محترم این کوچه اقدام موثری انجام تا علاوه بر از بین برده چهره زشت آن , مشکلات بهداشتی که در پی این مساله نیز بوجود آمده است را از بین ببرند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه