شهر گندمــــ : حجت الاسلام  علی اکبر کیخا در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلای المهدی (عج) زابل با تبریک سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و میلاد ششمین وصی پیامبر اکرم امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت اظهار داشت: مسلمین جهان حول محور پیامبر اکرم(ص) صفوف خود را محکم تر کنند که این باعث […]

شهر گندمــــ : حجت الاسلام  علی اکبر کیخا در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلای المهدی (عج) زابل با تبریک سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و میلاد ششمین وصی پیامبر اکرم امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت اظهار داشت: مسلمین جهان حول محور پیامبر اکرم(ص) صفوف خود را محکم تر کنند که این باعث اعتلای اسلام و مسلمین و خارج شدن تمام مسلمانان از غل و زنجیر استکبار جهانی می شود.

81395125-6090770

به گزارش شهرگندمــ به نقل از ایرنا وی با بیان اینکه امروزه بیش از هر زمانی ضرورت وحدت حس می شود افزود: تفرقه بین مسلمین باعث ضعف مجامع اسلامی، تقویت دشمنان قسم خورده اسلام و غارت ذخایر ملی کشورهای اسلامی شده است.

خطیب جمعه زابل خطاب به مداحان و سخنرانان شیعه و سنی تصریح کرد: مراقب دسیسه های دشمنان و سخنان خود در محافل، مجالس و جشن ها باشید و به مردم شیعه و سنی نیز توصیه می کنم اگر فردی کار ناشایست و خلاف عقل و عرف دینی انجام داد به حساب عموم مسلمانان و دین اسلام نگذارند.

حجت الاسلام کیخا گفتمان شیعه و سنی را وحدت دانست و تصریح کرد: وحدت باعث پایان یافتن ظلم و ستم در کشورهای غزه، سوریه، لبنان، عراق و هر مظلومی در جهان می شود.

مطالبه گری مردم و مسئولین موجب عذرخواهی رامبد جوان شد

وی با اشاره به اتفاق اخیر در یکی از شبکه های تلویزیونی که توسط یکی از هنرمندان کشور ناخواسته با خاطره ای دل مردم سیستان را جریحه دار کرد گفت: مطالبه گری همگانی مردم و مسوولین باعث شد این هنرمند در همان برنامه عذرخواهی کند.
امام جمعه زابل افزود: این اقدام باعث شد تا مردم ایران بیش از پیش سیستان و سیستانی را بشناسند و نشان داد اگر مردم همیشه و در همه جا اینگونه متعهد باشند بزودی به حقوق از دست رفته خود خواهند رسید.

وی با بیان اینکه به زودی با تلاش مردم، دولت، استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانداران و معاونت استانداری و فرماندار ویژه زابل به زودی منطقه آزاد تجاری در سیستان راه اندازی خواهد شد و مرز با نگاه فرصت دیده می شود.

با برکناری مدیرکل میراث فرهنگی استان شاهد رونق شهر سوخته خواهیم بود

حجت الاسلام کیخا با اظهار گلایه از عملکرد میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان و آنچه که آن را بی کفایتی مدیریت فعلی این اداره کل عنوان کرد، گفت: به زودی شاهد برکناری این فرد هستیم و شخص لایقی بر این سمت خواهد آمد و راه صنعت گردشگری را برای تمام باستان شناسان در این استان باز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با مطالبه گری مردم به ویژه جوانان، رسانه ها و هنرمندان به زودی خبرهای خوشی به ما خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه