گندمـــ پرس : مدتی قبل خبری درخصوص درخواست جمعی از دانش آموزان دبیرستانی شهر زابل از ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهت ایجاد دبیرستان بهیاری منتشر شد. این خبر به اطلاع ایشان رسید و دکتر نصیری نیز قول همکاری جهت ایجاد این دبیرستان را دادند. در چند روز گذشته , این دانش آموزان به جهت تشکر […]

گندمـــ پرس : مدتی قبل خبری درخصوص درخواست جمعی از دانش آموزان دبیرستانی شهر زابل از ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهت ایجاد دبیرستان بهیاری منتشر شد.

این خبر به اطلاع ایشان رسید و دکتر نصیری نیز قول همکاری جهت ایجاد این دبیرستان را دادند.

در چند روز گذشته , این دانش آموزان به جهت تشکر از قول مساعد رئیس دانشگاه و پیگیری ماجرا به دفتر ایشان مراجعه و درخواست دیدار با وی را داشته اند , اما پس از چند مرتبه مراجعه , موفق به دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل نشده اند  , این مساله بسیار موجبات دلسردی این دانش آموزان را فراهم آورده و  خواستار انتشار این متن شده اند , تا حداقل گلایه خود را از این طریق به ریاست دانشگاه برسانند.

 

گندمـ پرس نیز چند مرتبه تلاش کرد تا طی تماس با رئیس دانشگاه علوم پزشکی این مساله را پیگیری نماید اما موفق به برقراری تماس نشد.

 

در همین رابطه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل با ارسال جوابیه ای به این گلایه پاسخ گفته است :

گندمـــ پرس :
با سلام.
هفته سلامت را تبریک عرض می نماییم.
مطلبی در پایگاه اطلاع رسانی گندم پرس تحت عنوان “گلایه مردمی از شرایط سخت دیدار با رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل” درج شده است. در جوابیه مطلب درج شده به اطلاع می رسد رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل در خصوص دیدارهای مردمی هیچ محدودیتی قائل نشده و همواره با مردم بزرگوار سیستان از طریق مراجعه حضوری آنان به محل کار و همچنین در هر مکانی که حضور داشته اند به سؤالات مردم پاسخگو بوده و هستند و در این خصوص در خدمت مردم می باشند، مگر در بعضی از موارد خاص که نامبرده اتاق عمل و یا جلسه مهمی داشته باشند. اما در سایر اوقات به عنوان یک مسئول جوابگوی مردم شریف سیستان خواهند بود.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه