گفتگوبامعاون امدادونجات شهرستان هیرمندونیمروز

  • کد خبر : 32236
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۰۴
گفتگوبامعاون امدادونجات شهرستان هیرمندونیمروز

گندم پرس:به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز گفتگویی کوتاه با معاون امداد و نجات شهرستان هیرمند و نیمروز صورت گرفت و در خصوص اقدامات صورت گرفته این جمعیت در ایام نوروز چند سوال مطرح شد. – با توجه به فرارسیدن نوروز باستانی ۹۵ چه اقداماتی برای هر چه بهتر شدن راهنمایی مسافرین انجام شده است؟ […]

گندم پرس:به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز گفتگویی کوتاه با معاون امداد و نجات شهرستان هیرمند و نیمروز صورت گرفت و در خصوص اقدامات صورت گرفته این جمعیت در ایام نوروز چند سوال مطرح شد.

– با توجه به فرارسیدن نوروز باستانی ۹۵ چه اقداماتی برای هر چه بهتر شدن راهنمایی مسافرین انجام شده است؟ و در حال حاضر چند پایگاه امداد و نجات برای مسافران نوروزی در حوزه شهرستان های هیرمند و نوروز پیش بینی شده است؟

عیسی کاویانپور معاون امداد و نجات شهرستان هیرمند و نیمروز در پاسخ سوالات خبرنگار ما گفت: طرح امداد و نجات نوروز ۹۵ از ۲۵ اسفندماه امسال آغاز می شود و تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده به مدت ۲۰ روز ادامه خواهدداشت.

IMG_20160315_175404

در ادامه گفت طرح امداد و نجات نوروزی با هدف ارایه خدمات امدادی به گردشگران نوروزی و کاهش تلفات جاده ای امسال نیز مانند سال های گذشته در آستانه سال نو به مرحله اجرا در می آید این طرح در قالب مشارکت و همت نجاتگران، امدادگران و جوانان سخت کوش جمعیت هلال احمر شهرستان های هیرمند و نیمروز با ایجاد پایگاه های جاده ای ثابت و سیار و پست های راهنمایی مسافرین نوروزی در مبادی ورودی شهرستان و با هدف ارتقا و آگاهی و تغییر نگرش شهروندان برای کاهش رفتارهای پرخطر در مسافرت و افزایش بهداشت جسمی و روانی خانواده ها در طول سفر اجرایی می شود. 

IMG_20160315_231025

این طرح نیز از روزهای پایانی امسال آغاز وتعداد یک پایگاه ثابت جاده ای و یک تیم سیار جاده ای در شهرستان هیرمند از حوزه امداد و یک پست راهنمای مسافرین نوروزی در مبادی شهر دوست محمد از حوزه جوانان و دو پایگاه ثابت جاده ای در شهرستان نیمروز (میل نادر و سفیدابه)و یک پست راهنمای مسافرین نوروزی آماده خدمات رسانی می باشند.

تهیه گزارش حامد اشکانی

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32236
  • دیدگاه‌ها برای گفتگوبامعاون امدادونجات شهرستان هیرمندونیمروز بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.