شهرگندمــــ  : دکتر هاشمی صبح امروز وارد سیستان شد . به گزارش شهرگندمـــ به نقل از وبدا وی در این سفر که به منظور بازدید از مراکز بهداشتی- درمانی و پروژه های در حال احداث شهرستان زابل صورت گرفته است از نزدیک در جریان مسائل بهداشت و درمان این شهرستان قرار خواهد گرفت. تجدید پیمان […]

شهرگندمــــ  : دکتر هاشمی صبح امروز وارد سیستان شد .

tm.jsp1

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از وبدا وی در این سفر که به منظور بازدید از مراکز بهداشتی- درمانی و پروژه های در حال احداث شهرستان زابل صورت گرفته است از نزدیک در جریان مسائل بهداشت و درمان این شهرستان قرار خواهد گرفت.

n00036323-r-b-017

تجدید پیمان با شهداء

دکتر هاشمی در ابتدای ورود به شهر زابل با حضور در گلزار شهدای شهرستان با شهدا تجدید میثاقی دوباره کرد.

 

tm.jspو

tm.jspوو

دیدار وزیر بهداشت با نماینده آیت الله سیستانی در زابل
دکتر سیدحسن هاشمی در دیدار با جمعی از خیرین و نماینده آیت الله سیستانی در زابل گفت : امیدواریم خیرین و افرادی که برای خدمت رسانی به مردم تلاش می‌کنند همیشه موفق باشند و روز به روز بر تعداد این افراد افزوده شود و به این ترتیب برای امر درمانی و خدمت رسانی به مردم همیار دولت باشند.

وی بیان کرد: اگرچه در کشور مناطقی وجود دارد که محرومیت دارند اما سیستان و بلوچستان از هر جای دیگر مستحق‌تر است که باید به بخش بهداشت و درمان استان کمک شود.

در این دیدار حجت الاسلام اشرفی یکی از نمایندگان آیت الله سیستانی نیز گفت: قدم اول ما در این منطقه محروم، احداث دارالمومنین بوده، موسسه‌ای که دارای بخش‌های مختلف فرهنگی، حسینیه و … است.

وی تصریح کرد: از دیگر کارهای خوب در منطقه احداث مرکز درمانی خیریه‌الزهرا بوده که فقط در راستای خدمت رسانی به مردم راه‌اندازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: این ساختمان تحت نظر آیت‌الله سیستانی با هدف رفع مشکلات مردم احداث شده است.

اشرفی افزود: تمام خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود حداقل 20 درصد زیر تعرفه دولتی است و از درآمدهای اضافی این مرکز در راستای درمان بیماران خاص استفاده می‌شود.

 

کلنگ زنی مرکز درمانی سل زابل

وزیر بهداشت در مراسم کلنگ زنی مرکز درمانی سل زابل گفت: این مرکز با کمک دولت و باحمایت خیرین تا 22 بهمن سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

tm.jspا

به گزارش شهرگندمــ به نقل از ایسنا  دکتر سیدحسن هاشمی در بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی منطقه سیستان افزود: این منطقه با توجه به اینکه وجود بادهای 120 روزه را دارد و پدیده ریزگرد در این منطقه بیشتر ایام سال رخ می‌دهد، ضروری است تا یک مرکز درمانی تخصصی در این رابطه در سیستان احداث شود.

...

وزیر بهداشت گفت: پروژه‌های نیمه تمام منطقه نیز باید تامین اعتبار شود و هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسند.

 

بازدید از بیمارستانهای سیستان و دیدار با اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی زابل

هاشمی همچنین از بیمارستان‌های سطح منطقه بازدید و با اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی استان دیدار کرد و از نزدیک با مشکلات این مراکز درمانی آشنا شد و دستوراتی نیز جهت رفع آنها صادر نمود.

n00036323-r-b-015

n00036323-r-b-005

 

 

عمل جراحی رایگان بیماران چشمی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همچنین پس از بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی، در قالب موسسه خیریه نورآوران، تعدادی از بیماران چشم مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان را در روستای دولت‏‌آباد زابل ویزیت و تحت عمل جراحی قرار خواهد داد.

139309271452515374321243

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه