گندمــ پرس : سومین جلسه حلقه مشورتی گندمــ پرسی ها در محل سالن اجتماعات محیط زیست شهرستان زابل برگزار گردید.     در این جلسه اعضای حلقه مشورتی هرکدام به بیان انتقادات و پیشنهادات خود درخصوص عملکرد گندمــ پرس پرداختند و حول دو مساله چگونگی پیگیری بحث منطقه آزاد سیستان و چگونگی حرکت سایت درخصوص […]

گندمــ پرس : سومین جلسه حلقه مشورتی گندمــ پرسی ها در محل سالن اجتماعات محیط زیست شهرستان زابل برگزار گردید.

 

IMG-20150617-WA0034

 

در این جلسه اعضای حلقه مشورتی هرکدام به بیان انتقادات و پیشنهادات خود درخصوص عملکرد گندمــ پرس پرداختند و حول دو مساله چگونگی پیگیری بحث منطقه آزاد سیستان و چگونگی حرکت سایت درخصوص مسائل انتخابات مجلس شورای اسلامی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

درخصوص عملکرد سایت برخی از حضار انتقاداتی وارد دانستند که مقرر شد به ریز بیان شود که نویسندگان سایت در کدام مسائل کوتاهی کرده و یا کدام مشکل از نظر آنها دور مانده است تا بدان پرداخته شود.

 

IMG-20150617-WA0032

 

درخصوص مساله منطقه آزاد سیستان نیز طبق نظر اکثریت اعضا مقرر شد متن تقدیر و تشکری از استاندار سیستان و بلوچستان و دیگر عزیزانی که در تصویب این طرح نقش داشته اند تهیه و ضمن اینکه تشکر می شود عنوان گردد که مردم بی صبرانه منتظر تحقق کامل این طرح هستند و این مساله نیز در زمانهای مختلف به مسئولین مربوطه گوشزد شود.

 

IMG-20150617-WA0026

 

مساله دیگری که دراین جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی بود که در پایان امسال برگزار خواهد شد , اعضای حلقه مشورتی روند سایت درخصوص انتخابات را مثبت ارزیابی و مقرر شد طبق روال گذشته به معرفی کاندیداهای احتمالی پرداخته شود , به همین منظور اعلام شد , تا کنون 4 کاندیدای احتمالی معرفی شده اند و دیگر کاندیداها نیز درصورتی که تمایل دارند معرفی شوند می توانند با سایت ارتباط برقرار و نسبت به ارسال مشخصات خود اقدام تا معرفی آنان بعنوان کاندیدای احتمالی انجام گیرد.دیگر مساله تاکید برانجام مصاحبه با نمایندگان ادوار گذشته سیستان بود.

 

IMG-20150617-WA0033

 

همچنین در ابتدای این جلسه جوایز مربوط به دو برنده مسابقه بهترین سفره هفت سین توسط جانباز سید رضا احمدی از جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس  به برندگان اهداء گردید.

 

IMG-20150617-WA0023

 

IMG-20150617-WA0025

 

 

عزیزانی که تمایل به شرکت در جلسات حلقه مشورتی گندمـ پرس را دارند می توانند از اینجا ثبت نام کنند

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه