گزارشی از برنامه حزب اعتدال و توسعه در سیستان و بلوچستان همراه با گزارش تصویری

  • کد خبر : 23139
  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۲۱

گندمــ پرس : به گزارش ندای زاهدان همایش منطقه ای  حزب اعتدال و توسعه به میزبان حزب اعتدال و توسعه سیستان و بلوچستان با حضور دکتر بانک معاون کل نهاد ریاست جمهوری و عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه ،دکتر مسعود شفیعی عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه و مسوول کانون جوانان حزل […]

گندمــ پرس : به گزارش ندای زاهدان همایش منطقه ای  حزب اعتدال و توسعه به میزبان حزب اعتدال و توسعه سیستان و بلوچستان با حضور دکتر بانک معاون کل نهاد ریاست جمهوری و عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه ،دکتر مسعود شفیعی عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه و مسوول کانون جوانان حزل و اعضاء حزب اعتدال و توسعه خراسان جنوبی،کرمان،هرمزگان و سیستان و بلوچستان در تالار علامه حلی دانشگاه ازاد زاهدان برگزار شد.

 

a15

 

قبل از برگزاری همایش نیز دکتر بانک و دکتر شفیعی به همراه دبیر حزب سیستان و بلوچستان خانم دکتر اربابی و اعضاء شورای مرکزی استان جلسه  داخلی تشکیل دادند.

همچنین دکتر بانک در استانداری جلسه ای با علی اوسط هاشمی برگزار کرد  و بعد از ان مهمانان شورای مرکزی کشور به همراه اعضاء شورای مرکزی استان به دیدار مولوی عبدالحمید در مسجد مکی رفته  و مورد استفبال و خوشامد گویی وی  قرار گرفتند . مولوی عبدالحمید در این دیدار   مراتب قدردانی خود از دولت تدبیر و امید را به سمع اقای بانک و شفیعی رساند و از اینکه دولت تدبیر و امید به قول های خود در استان عمل نموده تشکر و ابراز خرسندی نمود .دکتر بانک نیز  پیرامون گفتمان اعتدال که از تفریط فاصله دارد و تشکر از مردم استان که به گفتمان اعتدال و دولت تدبیر رای دادند صحبت کرد.

همچنین دکتر بانک و همراهان به دیدار ایت الله سلیمانی امام جمعه زاهدان و نماینده ولی فقیه رفتند و  مورد استقبال و خوشامد گویی امام جمعه اهل تشیع زاهدان قرار گرفتتد . امام جمعه زاهدان نیز ضمن تشکر از تیم هسته ای و دکتر ظریف وزیر امور خارجه   از خدمات شایسته دولت در استان تشکر نمود و سخنانی در رابطه با مسایل خارجی دولت و کشور و هنچنین مسایل داخلی بیان کردند.
در پایان این سفر، همایش منطقه ای حزب اعتدال و توسعه در دانشگاه  آزاد زاهدان برگزار شد .

دکتر زهرا اربابی دبیر حزب اعتدال و توسعه استان در این همایش عنوان کرد : باید به اعتدال جمعی توجه شود، باید از تعصب های گروهی فاصله بگیریم که به فرموده مقام معظم رهبری که به عنوان راهبرد سال ۱۳۹۴ تعیین گردید باید در نگرش ما تبیین شود.

وی افزود : ما مفتخر به این هستیم که پرچم گفتمان اعتدال را بالغ بر دو دهه توسط حزب اعتدال و توسعه در کشور برافراشته ایم .

اربابی در ادامه بیان کرد : از همه دوستانی که به نوعی دلواپس شرایط کشور هستند “مثلا از دیدگاه خودشان”دعوت می کنیم به همراهی،همزبانی،در راستای تامین منافع ملی کشور به دور از هرگونه تمامیت خواهی و فرد طلبی خاص گروهی ، مذهبی و قومیتی .

سخنران میهمان همایش دکتر مرتضی بانک بود که به ارائه گزارش مختصر  از فعالیت حزب در دو دهه اخیر پرداخت .

ایشان خاطر نشان کرد : دولت تدبیر وامید بر خواسته از تفکر اعتدال بود و مردم از آن استقبال کردند و در خرداد ۹۴ حماسه آفریدند .

وی افزود : دولت تدبیر وامید در بحرانی ترین شرایط دولت را از ریاست قبلی دولت تحویل گرفت ولی با روش ونگرشی بر پایه اعتدال و توسعه تا کنون موفق عمل کند که نمونه آن موفقیت تیم دیپلماسی در مسائل بین المللی است

دکتر مسعود شفیعی در ادامه این همایش به ارائه اخبار جدید و تصمیم گیری های جدید حزب در مورد تشکیل کمیته ها وتاسیس کانون جوانان در استان ها خبر داد .

رییس کانون جوانان حزب اعتدال و توسعه کشور خاطر نشان کرد : که حزب اعتدال و توسعه در آینده ای نزدیک به جذب هوادار و اعضای جدید در کشور استان خواهد پرداخت و اصل جذب در حزب را نخبگی و شایستگی افراد دانست و جذب از روی هیجان و افراط را خارج از مرامنامه و قوانین حزب ذکر کرد.

در پایان این همایش دکتر بانک وشفیعی به سوالات اعضای حزب پاسخ دادند .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23139
  • دیدگاه‌ها برای گزارشی از برنامه حزب اعتدال و توسعه در سیستان و بلوچستان همراه با گزارش تصویری بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.