تاریخ : شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ Saturday, 4 February , 2023

کوردلانی که ناجوانمردانه معلمی را شهید می کنند بویی از انسانیت نبرده اند

  • کد خبر : 28926
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۰
کوردلانی که ناجوانمردانه معلمی را شهید می کنند بویی از انسانیت نبرده اند

گندمـــــ پرس : مدیر آموزش و پرورش ایرانشهر با محکوم کردن اقدام ناجوانمردانه اشرار مسلح در به شهادت رساندن یکی از معلمان ایرانشهر گفت: کوردلانی که ناجوانمردانه انسان می کشند بویی از انسانیت نبرده اند و باید به سزای اعمالشان برسند.   عبدالغفور حسینی افزود: این اقدام کور مخلان امنیت در به شهادت رساندن یکی […]

گندمـــــ پرس : مدیر آموزش و پرورش ایرانشهر با محکوم کردن اقدام ناجوانمردانه اشرار مسلح در به شهادت رساندن یکی از معلمان ایرانشهر گفت: کوردلانی که ناجوانمردانه انسان می کشند بویی از انسانیت نبرده اند و باید به سزای اعمالشان برسند.

 

عبدالغفور حسینی افزود: این اقدام کور مخلان امنیت در به شهادت رساندن یکی از ماموران انتظامی هنگام گشت زنی برای تامین امنیت شهروندان و یکی از معلمان بی گناه در صف بنزین نشانگر این است که مزدوران استکبار فقط به فکر رضای نگه داشتن اربابان جنایتکار خود هستند.

 

وی از دستگاه قضایی و نیروهای نظامی و انتظامی خواست تا عوامل این اقدام کور را شناسایی و به سزای اعمالشان برسانند.

 

مدیر آموزش و پرورش ایرانشهر گفت: فرهنگیان ایرانشهر در آغاز فصل بهار تعلیم وتربیت شاهد دو حادثه تلخ یکی حادثه قربانیان صحرای منا که از بی تدبیری و بی کفایتی آل سعود بوجود آمد و دیگری جنایت اشرار از خدا بی خبر در به شهادت رساندن شهید پرویز روشناس معلم زحتمکش بودند.

 

پرویز روشناس معلم پایه چهارم دبستان شهید کشوری ایرانشهر دوشنبه شب بر اثر تیراندازی اشرار مسلح بطرف ماموران کلانتری 12 ایرانشهر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و شهید شد.
دراین حادثه یکی از ماموران کلانتری نیزبنام حسینعلی سبحانیان نیز به فیض شهادت نایل آمد./ایرنا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=28926

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. اخر باز گشایی مدارس باز هم باید ما معلمام قربانی میشدیم ،که شدیم،تسلیت به جامه پاک و مطهر معلمینی که شهادت افتخارشان است