شهرگندمــــ : این روزها در تمامی محافل خصوصی و عمومی سخن از منطقه آزاد سیستان است , و همه امیدوار به آینده در انتظار تهیه این طرح هستند و میتوان گفت تمامی مردم سیستان از تاخیر در تهیه این  طرح  از دولتمردان گلایه مند هستند.   حرفی که گلایه تمام مردم سیستان است : کوتاهی […]

شهرگندمــــ : این روزها در تمامی محافل خصوصی و عمومی سخن از منطقه آزاد سیستان است , و همه امیدوار به آینده در انتظار تهیه این طرح هستند و میتوان گفت تمامی مردم سیستان از تاخیر در تهیه این  طرح  از دولتمردان گلایه مند هستند.

DSC054891

 

حرفی که گلایه تمام مردم سیستان است : کوتاهی در تهیه طرح منطقه آزاد پذیرفتنی نیست.

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از خانه ملت سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا کنون هیچگونه اقدام جدی در خصوص تهیه طرح منطقه آزاد سیستان صورت نگرفته است ,  خواستار آن شد تا این طرح هرچه سریعتر به شورای عالی مناطق آزاد کشور ارائه شود.

درهمین راستان سید باقر حسینی در تذکری شفاهی به رحمانی فضلی وزیر کشور گفت : حدود 10 ماه از دستور رئیس جمهور درخصوص تهیه طرح منطقه آزاد تجاری سیستان گذشته است ، اما متاسفانه تاکنون هیچ اقدام جدی در این‌باره صورت نگرفته  ، از این‌ رو خواستار ارائه این طرح به شورای عالی مناطق آزاد هستیم.

به گزارش شهرگندمــــ سید باقر حسینی در ادامه تذکر خود ,  ضمن تشکر از سفر وزیر بهداشت به سیستان از وزیر راه بدلیل کم توجهی به تخصیص اعتبار جاده زابل به زاهدان تذکر داد.

 

حسینی ادامه داد : همچنین از جناب آقای رئیس جمهور می‌خواهم نسبت به برقراری حق ریزگردها برای کارمندان و معلمان مظلوم سیستان که در بدترین شرایط به خدمت‌گذاری مشغول هستند، اقدام نمایند.

حسینی گفت: همچنین از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور , جناب آقای نوبخت گلایه دارم ،  وی سال گذشته به منطقه ما آمدند و قول دادند که مطالبات پیمانکار بزرگراه زاهدان به زابل هر چه سریع‌ تر پرداخت شود که تاکنون این امر محقق نشده است. 

ادامه راه‌آهن چابهار- میلک و افغانستان نیز مطالبه جدی مردم این منطقه است.

در پایان نیز تذکری به وزیر نفت در خصوص گازرسانی به استان داد

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه