گندمــــ پرس : فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: کوتاهی و سهل‌انگاری فروشندگی‌های شعب نفت در توزیع سوخت مورد نیاز مردم به ویژه در فصل سرما، لغو امتیاز را به دنبال خواهد داشت.   به گـــزارش گندمــــ پرس ، هوشنگ ناظری در جلسه گردهمایی فروشندگان فرآورده‌های نفتی و گاز مایع زابل در سالن اجتماعات فرمانداری این […]

گندمــــ پرس : فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: کوتاهی و سهل‌انگاری فروشندگی‌های شعب نفت در توزیع سوخت مورد نیاز مردم به ویژه در فصل سرما، لغو امتیاز را به دنبال خواهد داشت.

 

به گـــزارش گندمــــ پرس ، هوشنگ ناظری در جلسه گردهمایی فروشندگان فرآورده‌های نفتی و گاز مایع زابل در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، افزود: باید توزیع کپسول‌های گاز مایع درب منازل شهروندان و با نظارت کامل انجام شود.

 

 

وی با اشاره به فرا رسیدن سرمای زودرس و نزدیک بودن فصل زمستان، افزود: شرکت‌های گاز مایع باید ناوگان توزیع کپسول در سطح شهر را کنترل کرده تا مردم مناطق مختلف با کمترین دغدغه مایحتاج خود را تامین کنند.

 

 

وی ادامه داد: میزان گاز موجود در هر کپسول باید به اندازه مصوب قانونی باشد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و کم‌فروشی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت./باشگاه خبرنگاران

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه