تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023

کم توجهی به مردمان صبور شهرستان نیمروز و مشکلات آنان

  • کد خبر : 19904
  • ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۷:۲۵
کم توجهی به مردمان صبور شهرستان نیمروز و مشکلات آنان

شهرگندمــــ : اعزام کاروان های سلامت و امید به اقصی نقاط کشور بالاخص مناطق محروم با درایت دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان انجام شد. چندی قبل این کاروان در شهرستان زهک، هامون و دولت آباد مستقر شد و خدمات شایان ذکری برای مردم آن منطقه صورت گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد، اما […]

شهرگندمــــ : اعزام کاروان های سلامت و امید به اقصی نقاط کشور بالاخص مناطق محروم با درایت دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان انجام شد.

چندی قبل این کاروان در شهرستان زهک، هامون و دولت آباد مستقر شد و خدمات شایان ذکری برای مردم آن منطقه صورت گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد، اما این کاروان به نیمروز نیامد.

index

مسئول هلال احمر سیستان اصغر قورزهی ، مسئولیت این هماهنگی و علت اینکه چرا مردم نیمروز از این نعمت بی بهره هستند را قبول نکرد و اظهار داشت: در حوزه کاری من نیست و به دانشگاه علوم پزشکی مرتبط است.

در ادامه ریاست دانشگاه علوم پزشکی دکتر علی اکبر نصیری به خبرنگار ما گفت: جزئیات این امر در اختیار معاونت دانشگاه علوم پزشکی دکتر جواد اکبری زاده است و با وی تماس بگیرید.

معاونت دانشگاه علوم پزشکی دکتر جواد اکبری زاده با اشاره به اینکه این کاراوان در کجا مستقر باشد ما هیچ نقشی نداشته ایم و از استانداری تصمیم گرفته شده است که این کاروان در کجا قرار داشته باشد.

در ادامه در خصوص چرایی عدم وجود درمانگاه شبانه روزی در نیمروز سوال شد وی افزود: امکان دادن درمانگاه شبانه روزی در نیمروز وجود ندارد و پزشکی در درمانگاه فعلی می باشد در صورت اورژانسی بودن می تواند مریض را معالجه کند.

حال جای این سوال پیش می آید که دکتری که در خانه خود است و پشت درب بسته چگونه اورژانسی بودن مریض را تشخیص می دهد و یا اصلا مردم چگونه با وی در ارتباط باشند ملاک تشخیص چه چیزی است خدا می داند!

مسئول استانداری لطفا با سلامت و جان مردم بازی سیاسی نکنید معیار تشخیص خود را فقر و تنگدستی مردم نیمروز قرار بدهید نه اینکه آبروی سیاسی برای سکانداران دولت تدبیر و امید در شهرستان هامون بخرید.

لطفا استاندار و مسئولان جان و سلامت مردم بزرگترین شهرستان سیستان را حفظ کنید نه اینکه پاس کاری کنید که بگویید ما در جریان نبوده ایم و انتظار می رود مسئولان امر در شهرستان نیز تدبیر اتخاذ نمایند و به استانداری مکاتبه کنند که چرا این کار صورت نگرفته است و پای احاقه حقوق مردمان خود بایستند نه اینکه روزه سکوت بگیرند.

 خبرنیمروز

footer_04

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19904
  • دیدگاه‌ها برای کم توجهی به مردمان صبور شهرستان نیمروز و مشکلات آنان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.