کمبود گاز در سیستان

 • کد خبر : 48262
 • ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
کمبود گاز در سیستان
هنوز چند روزی از کاهش دما در شمال استان نگذشته است که گلایه های مردمی از نبود سیلندر گاز در شمال استان حکایت دارد.

هنوز چند روزی از کاهش دما در شمال استان نگذشته است که گلایه های مردمی از نبود سیلندر گاز در شمال استان حکایت دارد.

به گزارش گندم خبر، در چند سال اخیر با شروع فصل سرما، صف های کپسول گاز در سیستان طویل می شود و کمبود گاز مشکلات عدیده ای را برای مردم بوجود آورده است.

وجود بازار آزاد و دسترسی راحت آزاد فروشان به گاز گلایه ای هست که مردم بیان می کنند و باید دید چرا گاز به دست مردم دیر می رسد اما به دست دلالان به آسانی‌.

باید دید آیا در شهرهای شمالی استان که شاهد صف های طویل گاز هستیم راهکاری مناسب برای دسترسی راحت و بدون دغدغه مردم به گاز توسط مسئولان آن شهر پیش بینی شده است یا خیر.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=48262

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
 1. کدوم قسمت خدمات رسانی دولت خوبه که این باشه

  اقای فرماندار از خواب زمستانی بیدار شو
  گاز فقط برای نور چشمیا هست

 2. خدایی حق مردمی که اینچنین سفت و محکم پشت این نظام و انقلاب هستن این نیست ،تا کی باید مسوولین این استان فقط به فکر … باشن ،تا کی باید هر چی امتیاز هست مختص … باشد و سیستان مظلوم بماند ، تا دیر نشده قدر این مردم را بدانید بخدا مردم خوب و صبوری داریم

 3. حق
  مردم زابله زمستون گاز برای بخاریاشون مصرف نکنن تا هردوروز مجبور به پرکردن کپسول نباشن. بازم حقشونه چون به تو سری خوری عادت دارن و نمیرن تحصن نمیکنن دم فرمانداری و استانداری تا برای یه بار این مشکلو حل کنن. ضمنا دلال مگه کیه؟خود مردم هستن که به خودشونم رحم نمیکنن بس که بفکر خودشونن تو این خراب شده قانونیم نیست مجری و ناظر قانونیم نیست پس باید به انتظار چنین روزهایی و حتی بدتر از اونم باشم.

 4. والله ما موندیم این جلساتی که در فرمانداری به عنوان نشست صمیمی و جلسات سوخت انجام میشه یعنی چه و چرا به جایی نمیرسه بعد از ۴۳ سال از گذشت انقلاب هنوز باید صف گاز و نفت و نان بود😢😢
  جلسه ساماندهی سوخت شهرستان زابل به ریاست ….