تاریخ : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023

کلنگ کارخانه لاستیک سازی پس از مدتها انتظار به زمین خورد

  • کد خبر : 32171
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۹
کلنگ کارخانه لاستیک سازی پس از مدتها انتظار به زمین خورد

گندم پرس : امروز پس از مدتها انتظار ولغو چندین باره سفر وزیر صنعت ومعدن به استان کلنگ کارخانه لاستیک سازی در شهرک صنعتی رامشار و چندین طرح دیگر در سیستان  برزمین خورد. وزیر صنعت، معدن و تجارت در این مراسم با اشاره به توجیه اقتصادی کارخانه لاستیک در منطقه سیستان گفت: وجود این کارخانه […]

گندم پرس : امروز پس از مدتها انتظار ولغو چندین باره سفر وزیر صنعت ومعدن به استان کلنگ کارخانه لاستیک سازی در شهرک صنعتی رامشار و چندین طرح دیگر در سیستان  برزمین خورد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در این مراسم با اشاره به توجیه اقتصادی کارخانه لاستیک در منطقه سیستان گفت: وجود این کارخانه با توجه به جاده بین المللی از جنوب تا مرز افغانستان و آسیای میانه دارای توجیه اقتصادی فراوان است.

IMG18261981

محمدرضا نعمت زاده اظهار داشت: دهه ۵۰ که به سیستان و بلوچستان سفر داشتم با وجود اینکه سیستان انبار غله ایران بود یک کارخانه آرد نداشت اما الان کارخانه های متعدد آرد در این استان فعال است.

وی گفت: معادن بسیار غنی و ناشناخته در سیستان و بلوچستان وجود دارد که باید شناسایی شود که در این زمینه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در نقاط مختلف این استان در حال انجام کار اکتشاف معادن است.

IMG18262106

وی ادامه داد: با فعالیت این سازمان تاکنون گزارش های خوبی در زمینه معادن سیستان و بلوچستان ارائه شده است.
وی با اشاره به طرح آبیاری دشت سیستان گفت: با عنایت رهبر معظم انقلاب، دولت تدبیر و امید و استاندار سیستان و بلوچستان طرح انتقال آب با لوله برای ۴۶ هزار هکتار از زمین های دشت سیستان در حال انجام است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به لوله کشی گاز در منطقه بر ساخت کارخانه تولید لوله گاز تاکید کرد و افزود: ایجاد این کارخانه می تواند اشتغالزایی خوبی برای مردم منطقه در پی داشته باشد.

IMG18262174

نعمت زاده همچنین به مناسبت هفته درختکاری یک نهال در شهرک صنعتی رامشار کاشت و پیشنهاد کرد از این پس هر مهمانی که به این شهرک می آید یک درخت بکارد تا زمان افتتاح کارخانه یک فضای سبز بزرگ در منطقه ایجاد شده باشد.

طرح بزرگ تایر خودرو سیستان با ظرفیت ۵۰ هزار تن لاستیک و ایجاد اشتغال برای هزار و ۳۴۴ نفر در شهرک صنعتی رامشار شهرستان هامون کلنگ زنی شد./

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32171

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. از این کلنگ ها خیلی در سیستان به زمین زده شده ! ولی ما که هیچ چیزی در سیستان ندیدیم!

  2. خداکند مثل کارخانه سیمان نباشد

  3. به امید آن روز که این پروژه مهم رسما فعالیت خود را در سیستان آغاز کند و شاهد تحول اساسی در سیستان بزرگ باشیم انشاء الله . راستی مشخص نکردند طی چند سال این کارخانه به بهره برداری خواهد رسید ؟؟؟

  4. انشاالله