گندمــ پرس : معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: مجتمع تجاری، رفاهی، خدماتی و اداری صندوق ذخیره فرهنگیان با اعتبار اولیه نزدیک به 50 میلیارد ریال با حضور وزیر آموزش و پرورش در زاهدان کلنگ‌زنی می‌شود . به گزارش شهر گندمــ  به نقل از فارس، محمدعلی عسکری اظهار کرد: فردا مجتمع […]

گندمــ پرس : معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: مجتمع تجاری، رفاهی، خدماتی و اداری صندوق ذخیره فرهنگیان با اعتبار اولیه نزدیک به 50 میلیارد ریال با حضور وزیر آموزش و پرورش در زاهدان کلنگ‌زنی می‌شود .

به گزارش شهر گندمــ  به نقل از فارس، محمدعلی عسکری اظهار کرد: فردا مجتمع تجاری، رفاهی، خدماتی و اداری صندوق ذخیره فرهنگیان با اعتبار اولیه نزدیک به 50 میلیارد ریال با حضور وزیر آموزش و پرورش در زاهدان کلنگ‌زنی می‌شود.
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان تصریح کرد: برای ساخت این مجتمع، رفاهی، خدماتی و اداری زمینی با مساحت 6 هزار و 120 متر مربع واقع در خیابان امام خمینی با قیمت 2 میلیارد و 850 میلیون تومان خریداری شده و نزدیک به 2 میلیارد و 150 میلیون تومان اعتبار اولیه برای ساخت آن از سوی صندوق ذخیره فرهنگیان اختصاص داده شده است.
وی افزود: ساخت این پروژه عظیم به صورت امانی و پیمانی توسط شرکت‌های زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان از محل منابع اعتبارات صندوق ذخیره فرهنگیان، پذیره‌نویسی از فرهنگیان و شهرداری و شورای شهر زاهدان خواهد بود.
عسکری بیان کرد: این مجتمع تجاری، رفاهی، خدماتی و اداری در هفت طبقه ساخته خواهد شد که در آن پارکینگ، فضای تجاری، چهار تالار پذیرایی و فضای اداری دیده شده است.
وی اضافه کرد: این پروژه با هدف استفاده از ظرفیت‎های استانی، شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی صندوق ذخیره، کمک به معیشت معلمان و اقتصاد خانوار آنها و ترغیب سرمایه‎گذاری در استان عملیاتی خواهد شد.
معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: طبق ارزیابی‌های اولیه انجام شده بازه زمانی 24 تا 30 ماه را برای ساخت آن پیش‎بینی کرده‌ایم که امیدواریم در نخستین فرصت امکان خدمات‌رسانی به فرهنگیان توسط این مجتمع فراهم شود.
عسکری با اشاره به خدماتی که این مجتمع به فرهنگیان ارائه خواهد داد، افزود: واحدهای تجاری با تخفیفی بین 10 تا 20 درصد به فرهنگیان و اعضای صندوق ذخیره و دارندگان اوراق پذیره ارائه خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه