گندم خبر : در پی انتشار مطلبی با عنوان "عامل هتک حرمت در روز وفات حضرت زینب شناسایی شد" اداره میراث فرهنگی شهرستان زهک طی تماسی آنرا تکذیب نمود.

گندم خبر : در پی انتشار مطلبی با عنوان "عامل هتک حرمت در روز وفات حضرت زینب شناسایی شد" اداره میراث فرهنگی شهرستان زهک طی تماسی آنرا تکذیب نمود.


رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان زهک به عنوان دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان با تاکید بر حفظ ارزشهای دینی به عنوان میراث معنوی و ماندگار مردم ایران اسلامی با اعلام قبلی کلیه مراسمات و جشنهای نوروزی را از ظهر روز ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ در کل شهرستان لغو نموده وهیچگونه برنامه و جشنی در روز سیزدهم فروردین ماه ۹۷ از طرف ستاداجرایی خدمات سفر شهرستان زهک در چاه نیمه و هیچ نقطه دیگراین شهرستان اجرا نشده است .


 
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان زهک در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: برنامههای نوروزگاه ۹۷ که در ایام نوروز توسط میراث فرهنگی و اداره ارشاد اسلامی و اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک برگزار میگردید، در ظهر ۱۲ فروردین خاتمه یافته است.


عبدالکاظم میرشهرکی افزود: با توجه به اینکه روز ۱۳ فروردین مصادف گردیده بود با رحلت حضرت زینب(س) طی هماهنگی هایی که صورت پذیرفت اختتامیه برنامه های نوروزی ۹۷ قبل از نماز ظهر روز ۱۲ فروردین انجام شد. 


وی افزود: کلیپی که در آن وبسایت منتشر گردیده اجرای آن به هیچ عنوان به اداره میراث فرهنگی و ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان زهک ارتباطی ندارد و از سوی این اداره تکذیب میشود.


وی یادآورشد: در روز ۱۳ فروردین هیچگونه برنامه شادی از سوی اداره میراث فرهنگی در هیچ کجا از استان سیستان و بلوچستان برگزار نگردیده است.


رسانه گندم خبر نیز برخویش واجب میداند از پاسخگویی این مدیر جوان تشکر و قدردانی نماید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه