گندم پرس : خبرگزاری فارس : علی ملاشاهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  اظهار کرد: برای امروز بعد از ظهر و شب در نواحی نیمه شمالی و ارتفاعات جنوبی آن رگبار رعد و برق و تند باد موقتی انتظار می‌رود. کارشناس پیش‌بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان افزود: منطقه سیستان از فردا تا اواسط هفته […]

گندم پرس : خبرگزاری فارس : علی ملاشاهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  اظهار کرد: برای امروز بعد از ظهر و شب در نواحی نیمه شمالی و ارتفاعات جنوبی آن رگبار رعد و برق و تند باد موقتی انتظار می‌رود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان افزود: منطقه سیستان از فردا تا اواسط هفته آینده باد شدید و گرد و خاک در نقاط مستعد، توفان گرد و خاک رخ می‌دهد که شدت توفان برای روزهای شنبه و یک شنبه هفته آینده بخواهد بود و احتمالا سرعت آن به حدودا 80 کیلومتر بر ساعت برسد.

وی ادامه داد: از نطر دمایی در چند روز آینده در نیمه شمالی کاهش نسبی دما و در نواحی جنوبی تداوم گرمای هوا پیش‎بینی می‌شود.

ملاشاهی بیان کرد: روز یک شنبه هفته جاری 13 میلی‌متر بارندگی در مخت از توابع نیکشهر گزارش شده همچنین طی یکی دو روز گذشته نیز بارندگی‌ها در توابع شهرستان نیکشهر ادامه داشته است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه