گندم پرس : ندای هیرمند : دوره های خبرنگاری و خبرنویسی با حضور جمع کثیری از جوانان و فعالان عرصه خبر در شهرستان هیرمند به مدت یک هفته در حال برگزاری می باشد.     با پیشرفت های صورت گرفته در تکنولوژی و توسعه روز افزون ابزار ارتباط جمعی خبرسازی و ارسال خبر برخی از […]

گندم پرس : ندای هیرمند : دوره های خبرنگاری و خبرنویسی با حضور جمع کثیری از جوانان و فعالان عرصه خبر در شهرستان هیرمند به مدت یک هفته در حال برگزاری می باشد.

 

image2

 

با پیشرفت های صورت گرفته در تکنولوژی و توسعه روز افزون ابزار ارتباط جمعی خبرسازی و ارسال خبر برخی از فعالیتهای روزمره افراد را به خود اختصاص داده است. تا با استفاده از این ابزار در کمترین زمان ممکن اتفاقات و وقایع اطراف خود را به جامعه منتقل کنند.

عباس پودینه ای مدیر باشگاه خبرنگاران جوان و مدرس این دوره آموزشی در آغار بکار این دوره آموزشی گفت: این دوره جهت آموزش و آشنایی افراد علاقمند به امر خبرنگاری برگزار خواهد شد و امید آن داریم که خبرنگارانی بومی و زبده در جهت پیگیری مطالبات و خواستهای مردم آموزشهای لازم را فراگیرند.

وی در ادامه افزود: حضور خبرنگاران جوان و بومی را راهگشای بسیاری از مشکلات منطقه دانست و خبرنگار را مانند حلقه ای متصل بین مردم و مسئولین عنوان کرد. که مطالبه گری به عنوان بخشی از فعالیت های یک خبرنگار می تواند در تحقق خواسته های افراد جامعه موثر باشد.

این دوره آموزشی با کسب مهارتهای لازم به مدت یک هفته برگزار و در پایان به شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر باشگاه خبرنگاران جوان اهدا خواهد شد.

 
 
 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه