پیگیری مشکلات؛ اجرای طرح نصب زمینی کابلهای تلفن

  • کد خبر : 32856
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۳۰
پیگیری مشکلات؛ اجرای طرح نصب زمینی کابلهای تلفن

گندم پرس: در تماس تلفنی با مدیرکل محترم مخابرات استان گلایه ارسالی یکی از شهروندان در منطقه سیستانی مورد بررسی قرار گرفت. – ۸ سال است کابلهای تلفن دزدیده و جایگزین نشده است:  آقای سرحدی ساکن روستای دوست محمد حاجی خبری مبنی بر دزدیده شدن کابل های مخابرات داد که مدت هشت سال از آن می […]

گندم پرس: در تماس تلفنی با مدیرکل محترم مخابرات استان گلایه ارسالی یکی از شهروندان در منطقه سیستانی مورد بررسی قرار گرفت.

IMG_20160408_194936

IMG_20160408_194908

– ۸ سال است کابلهای تلفن دزدیده و جایگزین نشده است:

 آقای سرحدی ساکن روستای دوست محمد حاجی خبری مبنی بر دزدیده شدن کابل های مخابرات داد که مدت هشت سال از آن می گذرد، خبر (گلایه) ارسالی ایشان به شرح زیر باشد؛
 
” مدت ۸ سال است که کابل های تلفن روستای دوست محمد حاجی ازتوابع سکوهه دزدیده و مجددا جایگزین نشده است.”
سرحدی گفت بیشترجوانان این روستا دانشجو بوده و ازنعمت اینترنت و خطوط ارتباطی بی بهره هستند و برای کوچکترین کاری باید به شهرستان زابل یا محمدآباد مراجعه کنند!!
 درصورتی که روستای سکوهه در فاصله حدود یک کیلومتری از خطوط تلفن و مخابرات و اینترنت بهرمند است و ما در اثر دزدیده شدن کابل ها از این نعمت ارتباطی برخوردار نمی باشیم.

خطوط ارتباطی همراه نیز از آنتن خوبی در این منطقه بهره نمی برد.

– پیگیری گندم پرس;

پس از ارسال این گلایه مردمی،تصمیم برآن شد موضوع فوق از طریق مدیرکل شرکت مخابرات استان جناب آقای مهندس رضایی پیگیری شود.

رضایی در گفتگو با خبرنگار گندم پرس اظهار داشت: “هزینه نصب کابل و وصل خطوط ارتباطی برای هر خانوار حدود دو میلیون تومان می باشد در حالی که هزینه پرداخت شده از سوی شهروندان برای خریداری یک خط پنجاه هزار تومان است.

رضایی گفت فاصله بین روستاها زیاد بوده و بدلیل اینکه کابل ها بصورت هوایی جابه جا می شود و جنس آنها نیز از مس می باشد، سارقین و افراد سودجو می توانند به راحتی دست به سرقت این کابل ها بزنند و باعث قطع کردن خطوط ارتباطی شوند که این امر یکی از معضلات پیش روی شرکت مخابرات استان بوده و هزینه های زیادی را در بر داشته است.”

مدیرکل شرکت مخابرات استان در بخشی دیگر از صحبت های خود چنین گفت :  در بعضی مناطق چندین مرتبه (یک،دو و گاها سه بار)پس از سرقت ،مجددا کابل گذاری شده است که بازهم شاهد سرقت مجدد کابل ها بوده ایم و این به دلیل آسان بودن فروش مس برای سارقین است.

– اجرای طرح نصب زمینی کابلهای تلفن:

رضایی در بخش مهمی از صحبت های خود از عبور کابل ها به صورت زمینی خبر داد و گفت :
در این طرح که از امنیت بالاتر برخوردار است برخی از مردم مساعدت لازم را با ما داشته و گفت همکاری مردم در  اجرای طرح و حفاری، بسیار مهم و ضروری است که در صورت همراهی و محقق شدن طرح مذکور، میزان امنیت در حفظ از سواستفاده هاو  نگهداری به مراتب پیش از گذشته خواهد بود.

رضایی در پایان مکالمه خود خود مردم را، چشم بینا و بازوی توانمند دولت در حفظ و حراست از اموال دانست.

گندم پرس، قدردان پاسخگویی مهندس رضایی مدیریت محترم شرکت مخابرات استان و صبر ، حوصله و دقت ایشان در پاسخگویی است.

به امید سیستانی آباد

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32856
  • دیدگاه‌ها برای پیگیری مشکلات؛ اجرای طرح نصب زمینی کابلهای تلفن بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.