گندمــــ پرس : هیأت نظارت بر مطبوعات، مجوز رسمی فعالیت پربازدیدترین وبسایت حوزه سیستان را صادر کرد. به گزارش گندمـــ پرس به نقل از دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، در جلسه مورخ 93/11/20 این هیأت، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار گرفت که طی آن 58 نشریه و 62 پایگاه اطلاع رسانی […]

گندمــــ پرس : هیأت نظارت بر مطبوعات، مجوز رسمی فعالیت پربازدیدترین وبسایت حوزه سیستان را صادر کرد.

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، در جلسه مورخ 93/11/20 این هیأت، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار گرفت که طی آن 58 نشریه و 62 پایگاه اطلاع رسانی به شرح جدول ذیل مجوز انتشار دریافت کردند.

 

1

 

بنا براین گزارش در ردیف 38 این جدول پربازدیدترین وبسایت سیستان با عنوان گندمـــ پرس (خبر) مجوز فعالیت رسمی خود را دریافت کرد.

لازم بذکر است گندمــ پرس پس از آغاز بکار مجدد , با آدرس اینترنتی جدید و تنها در مدت کمتر از سه ماه با کمترین امکانات , با هزاران مشکل ریز و درشتی که حق گویی موجب آن بوده , با اقبال عمومی مردم مواجه  و با روزانه بیش از 20 هزار بازدید , موفق به کسب جایگاه پربازدیدترین سایت سیستان و دومین سایت پربازدید استان شد.

همچنین هیات نظارت برمطبوعات کشور مجوز فعالیت رسمی سایت نی زار با مدیرمسئولی مهدی کشته گر  را نیز صادر کرد , گندمـــ پرس این مهم را به همکاران با تجربه و کاردان نی زار تبریک عرض می کند.

لازم بذکر است پیش از این نیز وبسایت منطقه ای تفتان نیوز  و اوشیدا از استان سیستان و بلوچستان موفق به اخذ مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات کشور شده است .

گندمـــ پرسی ها طبق میثاقی که با شما دارند امیدوارند زین پس که مجوز رسمی فعالیت خود را نیز دریافت کرده اند با توان و قوت بیشتری همراه شما باشند و بیش از گذشته هرآنچه هست را و آنگونه که شما شایسته اید به سمع و نظر شما برسانند.

 gandomp

خط : سارا میرشکاری

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه