پیروزی ملت ایران در مقابل تکفیری ها حاصل تفکر انقلابی است

  • کد خبر : 32161
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۷
پیروزی ملت ایران در مقابل تکفیری ها حاصل تفکر انقلابی است

گندم پرس :سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در همایش نقش ائمه جمعه و جماعات نخبگان و سران طوایف شیعه و سنی در مقابله با جریانات تکفیری گفت: پیروزی بزرگ ملت ایران در این زور آزمایی حاصل تفکر انقلابی است. وی افزود: انتخابات ۷ اسفند صحنه زور آزمایی احزاب کشور نبود بلکه رویارویی […]

گندم پرس :سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در همایش نقش ائمه جمعه و جماعات نخبگان و سران طوایف شیعه و سنی در مقابله با جریانات تکفیری گفت: پیروزی بزرگ ملت ایران در این زور آزمایی حاصل تفکر انقلابی است.

وی افزود: انتخابات ۷ اسفند صحنه زور آزمایی احزاب کشور نبود بلکه رویارویی انقلاب اسلامی وحوزه نظری انقلابی و نظام سیاسی رهبر انقلاب با استکبار جهانی بود که حضور پرشور ملت ایران جوابی دندان شکن و مهر تایید دوباره برنظام جمهوری اسلامی ایران زد.

وی با بیان اینکه مردم سیستان شهید میرحسینی را با جانشین لشکر ثارالله می شناسند افزود: در خصوص سایر مولفه های زندگی  شهید میرحسینی کمتر سخن شنیده می شود، باید گفت سردار میرحسینی یکبار هم در طول جنگ نترسید و بعنوان شجاع ترین مرد لشکر ثارالله معروف بود.

فرمانده سپاه سلمان بیان کرد: وفاق ملی وحدت و همبستگی به خاطر خدا یکی از پایه ها وضلع های پیروزی در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود.

وی اقتدار حزب الله لبنان را نتیجه پیروی از منش و روش های امام(ره) و مقام معظم رهبری دانست و گفت: در عراق هم اگر جلوی حرکت اولیه و شتابان گروه تکفیری گرفته شد دلیلش همان الگوی لبنان است  علما تشیع وتسنن گوش به فرمان لباس رزم پوشیدند و مقابل دشمن ایستادند.

فرمانده سپاه سلمان بیان کرد: اگر امروز ۶ کشور قدرتمند دنیا در مقابل ما می نشینند و مذاکره می کنند این نشانه بزرگی ملت ایران است.

وی به هوشمندی و پای کار بودن ملت ایران اشاره کرد و گفت: قابلیت های بزرگی ملت ایران که دشمن را مجبور کرده جنگ نیابتی  وروانی راه بیندازد هوشمندی و پای کار بودن ملت ایران و درصحنه ماندن مردم است.

فرمانده سپاه سلمان ادامه داد: هیچ ملتی در دنیا سابقه ندارد ۳۷سال مبارزه کند و محاصره شوند، جنگ اقتصادی را تحمل کند و باز هم بگوید این انقلاب بر حق است.

سردار معروفی گفت: در حوزه هسته ای بحث دنیا امروز ساخت موشک نیست بلکه دعوای اصلی آنها با ما سر دانش است وقتی امروز یک جوان ۳۰ یا ۳۵ساله می شود دانشمند هسته ای که یک تنه تمام دنیا را به زانو در می آورد آنها هراسان می شوند.

وی با بیان اینکه باور انقلاب اسلامی زمینه پیشرفت در همه سطوح را هموار کرد گفت: اگر نفوذ معنوی جمهوری اسلامی در منطقه و در دنیا و هوشمندی بالای نظام جمهوری اسلامی و رهبری نبود معلوم نبود امروز غرب آسیا چه اتفاقی می افتاد.

فرمانده سپاه سلمان گفت: قاسم سلیمانی نماد تمام انقلابیون و نماد مبارزه گری در مقابل استکبار و کفر است.

سردار معروفی در پایان با یادآوری اینکه همه باید مبلغ دین باشیم و از ارزش های انقلاب دفاع کنیم گفت: امروز نباید از دنیا عقب بمانیم و با ریز بینی اتفاقات دنیا را رصد کنیم تا تحلیل درستی برای مردم و مخاطبین داشته باشیم وظیفه ما خیلی سنگین است./سپاه سلمان

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32161
  • دیدگاه‌ها برای پیروزی ملت ایران در مقابل تکفیری ها حاصل تفکر انقلابی است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.