تاریخ : پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 1 June , 2023

پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شهادت « عیسی شهرکی اصیل » معلم منطقه سرباز

 • کد خبر : 18827
 • ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۴
پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شهادت « عیسی شهرکی اصیل » معلم منطقه سرباز

شهرگندمــــــ : وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شهادت « عیسی شهرکی اصیل » معلم منطقه سرباز سیستان و بلوچستان پیامی صادر کرد. به گزارش شهرگندمــــ به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در پیام دکتر علی اصغر فانی آمده است:   بسم رب الشهدا و الصدیقین بار دیگر در اقدامی نفرت انگیز […]

شهرگندمــــــ : وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شهادت « عیسی شهرکی اصیل » معلم منطقه سرباز سیستان و بلوچستان پیامی صادر کرد.

به گزارش شهرگندمــــ به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در پیام دکتر علی اصغر فانی آمده است:

 

IMG_1436

بسم رب الشهدا و الصدیقین

بار دیگر در اقدامی نفرت انگیز دست جهالت و نادانی خشونت طلبان و افراط گرایان ، آغشته به خون یکی از فرزندان برومند ایران اسلامی شد و معلم فقید« عیسی شهرکی اصیل »را نشانه گرفت . روسیاهانی که دست به خون این آموزگار مظلوم آغشته و مرتکب این جنایت شده اند بدانند که رضایت شیاطین انس وجن را بر خشنودی اولیاء الهی ترجیح داده و خود را در آتش قهر وخشم خدای عزیزو قهار افکنده اند .

 بدون تردید هدف دشمنان از این اقدام بزدلانه ، خاموشی چراغ پر نور دانش ودانایی و مشعل آگاهی است . آرزویی که همکاران دانا وآگاه این شهید سعید با ادامه راه او و روشن نگهداشتن چراغ دانش ، حسرتش را بر دل این کور دلان خواهند گذاشت.

پاداش این آموزگارشهید نزد خدای عزیز و رحیم است انشاءالله ، ولی دلهای بازماندگان و دوستداران ، مالامال از غم واندوه است .

اینجانب عروج این معلم شهید را به معلمان فرهیخته و همه داغداران این حادثه به ویژه خانواده معزز آن شهید والا مقام تسلیت می گویم و ازخداوند منان برای آن عزیز بزرگوارعلو درجات و رضوان الهی و برای بازماندگان صبرجمیل آرزومندم .

 

 علی اصغر فانی

وزیر آموزش وپرورش

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=18827

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
 1. آقای فانی زحمت کشید!!!!شما از واقعیت بلوچستان کاملا آگاه هستید لطفا با نیازسنجی دقیق و از طریق دانشگاه فرهنگیان از نیروهای بومی بلوچ معلم استخدام کنید و این اسیران غیر بومی و اکثرا سیستانی رو که در آغاز استخدام سه یا چهار یا پنج سال تعهد مناطق محروم گرفته اید و ناجوانمردانه بالای 10 اسیر نموده اید آزاد نمایید!!!!!به خدا جان انسان ارزش وقت گذاشتن و برنامه ریزی کردن را دارد….

 2. سلام
  آقا وزیر محترم از اینکه ابراز همدری با مردم استان وخانواده شهید نموده اید جای تشکر دارد آقای وزیر این سومین معلمی هست که درسال جاری توسط اشرار از خدا بی خبر به شهادت میرسد آیا اگر در یکی از شهرهای دیگر ایران این اتفاقات می افتادبازم شما به یک پیام همدردی اکتفا می کردید چطور هست که برای اتش سوزی دانش آموزان در مدرسه شین آباد مسئله آنقدربه آن پرداخته شد که حتی در جلسه هئیت دولت مطرح ومورد پیگیری وزیر آموزش و پرورش قرارگرفت و نمونه های بسیاری دیگر که در کشور اتفاق می افتاد ولی در این استان از اول سال جاری 3 نفر انسان که در شغل شریف معلمی در دورافتاده ترین نقاط ایران مشغول تعلیم وتربیت و باسواد نمودن فرزندان این مرز وبوم بودند خونشان برزمین ریخت ولی جای تاسف دارد که هیچ حرکت وپیگیری مثبت وقابل قبول در وزرات خانه شما اتفاق نیافتاد آقا وزیر جا داره در حمایت از همکارانتان در سیستان وبلوچستان پیگیری نمائید در هئیت دولت به این موضوع پرداخته شود وپیگیر امنیت معلمان وهمکارانتان در سیستان وبلوچستان باشد آقای وزیر محترم با تعلل شما درپیگیری این موضوع خدای ناکرده ممکن هست باعث اتفاق ناگوار دیگری رقم بخورد. لطفا همکارانتان را دراین استان فراموش نکنید

 3. آقای فانی ببخشید که ما بلد نیستیم سرمان را بتراشیم و رسانه ای شویم
  معلمین ما با خون خود رسانه ها که هیچ مسئولین غفلت زده را شرمنده می کنند
  انصافا آمار جالبی نیست هر سه ماه یک شهید
  دست شما درد نکند با همین پیام تسلیت که دست کم امیدوارم خودتان نوشته باشید نه مسئول دفتر یا معاونتان

 4. جناب آقای فانی کل معلمین بلوچ در زاهدان و زابل را به بلوچستان انتقال نمائید و زابلیها را به زاهدان و زابل انتقال نمائید.

 5. با سلام آقای بیرجندی یکی از اهداف تروریست ها همین است که صحنه را خالی کنند، امروز معلمان از منطقه کوچ کنند فردا مرزداران روزی دیگر سایر کارکنان و درنهایت ،…… جایکزین ……

 6. آقای وزیر وقتی جوانان عزیز سیستانی را سالها در بلوچستان اسیر می کنی و بعد که محاسنشان سفید شد و کارآیی شان را از دست دادند به سیستان منتقل می کنی نتیجه همین است.مضافا اینکه مدیرانی که از سطح مدارس تا سطح ادارات از دوران احمدی نژاد تا کنون سرکار بوده اند و کارایی هم ندارند تا کنون سرکارند و دل به کار نمی بندند ان شا الله برای تو و بچه های مردم و معلمین در بند و سیستم آموزشی کشور آشی بپزند که صد وجب رویش روغن باشد. آوازه ی آن دو سه سال دیگر در خواهد آمد.