شهرگندمــــــ : وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شهادت « عیسی شهرکی اصیل » معلم منطقه سرباز سیستان و بلوچستان پیامی صادر کرد. به گزارش شهرگندمــــ به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در پیام دکتر علی اصغر فانی آمده است:   بسم رب الشهدا و الصدیقین بار دیگر در اقدامی نفرت انگیز […]

شهرگندمــــــ : وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شهادت « عیسی شهرکی اصیل » معلم منطقه سرباز سیستان و بلوچستان پیامی صادر کرد.

به گزارش شهرگندمــــ به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در پیام دکتر علی اصغر فانی آمده است:

 

IMG_1436

بسم رب الشهدا و الصدیقین

بار دیگر در اقدامی نفرت انگیز دست جهالت و نادانی خشونت طلبان و افراط گرایان ، آغشته به خون یکی از فرزندان برومند ایران اسلامی شد و معلم فقید« عیسی شهرکی اصیل »را نشانه گرفت . روسیاهانی که دست به خون این آموزگار مظلوم آغشته و مرتکب این جنایت شده اند بدانند که رضایت شیاطین انس وجن را بر خشنودی اولیاء الهی ترجیح داده و خود را در آتش قهر وخشم خدای عزیزو قهار افکنده اند .

 بدون تردید هدف دشمنان از این اقدام بزدلانه ، خاموشی چراغ پر نور دانش ودانایی و مشعل آگاهی است . آرزویی که همکاران دانا وآگاه این شهید سعید با ادامه راه او و روشن نگهداشتن چراغ دانش ، حسرتش را بر دل این کور دلان خواهند گذاشت.

پاداش این آموزگارشهید نزد خدای عزیز و رحیم است انشاءالله ، ولی دلهای بازماندگان و دوستداران ، مالامال از غم واندوه است .

اینجانب عروج این معلم شهید را به معلمان فرهیخته و همه داغداران این حادثه به ویژه خانواده معزز آن شهید والا مقام تسلیت می گویم و ازخداوند منان برای آن عزیز بزرگوارعلو درجات و رضوان الهی و برای بازماندگان صبرجمیل آرزومندم .

 

 علی اصغر فانی

وزیر آموزش وپرورش

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه