گندمـــــ پرس : بسیجی آزاده و جانباز ۷۰٪ علیرضاضابطی ، به نمایندگی از خیل رزمندگان ، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران سیستانی ، طی پیامی از تلاشهای خستگی ناپذیر محمد ناظری فرمانده اسبق سپاه زابل قدردانی نمودند.     به گــزارش گندمــــ پرس ، متن این نامه به شرح زیر است :     […]

گندمـــــ پرس : بسیجی آزاده و جانباز ۷۰٪ علیرضاضابطی ، به نمایندگی از خیل رزمندگان ، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران سیستانی ، طی پیامی از تلاشهای خستگی ناپذیر محمد ناظری فرمانده اسبق سپاه زابل قدردانی نمودند.

 

 

به گــزارش گندمــــ پرس ، متن این نامه به شرح زیر است :

 

 

بسمه تعالی

 

باسلام؛اینجانب علیرضا ضابطی سرباز کوچک ولایت ، به نمایندگی از خیل رزمندگان ، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران سیستانی وظیفه خود میدانم تا از زحمات فرماندهی شجاع ، بصیر و ولایتمدار ،جناب سرهنگ ناظری کمال قدر دانی را داشته باشم .

 

فــرمانده عزیزم شما بی شک یکی از ستاره های تابناک اسمان فداییان ولایت هستید.کمتر فردی را سراغ دارم که همانند شما از جان و مال و خانواده ی برای خدمت به اسلام گذشته باشد. شخص حضرتعالی علاوه بر درجه های سازمانی مدال های افتخار دیگری را از قبیل : رزمندگی دوران 8 سال دفاع مقدس ، خانواده ی شهید بودن ، یار و دلگرمی آزادگان و جانبازان بودن را به همراه دارید.

 

 

بنده ی حقیر از صمیم دل این موضوع را عنوان میکنم ، که شما برای ما فراتر از یک فرمانده بوده اید و همانطور که در بالا اشاره کردم برای کهنه سربازان خمینی کبیر و فداییان امام خامنه ای عزیز دوست و مونسی تکرار نشدنی بوده و هستید.

 

 

جناب سرهنگ ناظـری عزیز شما همیشه برای ما فرماندهی مقتدر بوده و انشاءالله در مقام فـرماندهی تیپ حضرت علی اکبر  (ع) نیز همواره در خدمت ارتقا امنیت سیستان بوده و از درگاه خداوند متعال برای حضرتعالی آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

 

 

بسیجی تحت امرتان
آزاده و جانباز ،۷۰٪ علیرضا ضابطی
( جانباز سیستانی)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه