شهرگندمــــ : دکتر اوکاتی ریاست دانشگاه زابل با ارسال پیامی از مجریان , حامیان , محققین و شرکت کنندگان در اولین کنفرانس ملی انرژیهای تجدید پذیر و توسعه پایدار تقدیر و تشکر کرد. متن پیام بدین شرح میباشد : با سلام و احترام برگزاری نخستین کنفرانس انرژیهای تجدید پذیر و توسعه پایدار، نقش زرین دیگریست […]

شهرگندمــــ : دکتر اوکاتی ریاست دانشگاه زابل با ارسال پیامی از مجریان , حامیان , محققین و شرکت کنندگان در اولین کنفرانس ملی انرژیهای تجدید پذیر و توسعه پایدار تقدیر و تشکر کرد.

IMG-20150115-WA0040

متن پیام بدین شرح میباشد :

با سلام و احترام

برگزاری نخستین کنفرانس انرژیهای تجدید پذیر و توسعه پایدار، نقش زرین دیگریست که در دفتر افتخارات دانشگاه زابل به یادگار ماند. این قطب علمی منطقه سیستان، دگربار نقش بی بدیل خود در شناساندن ظرفیتهای ناب و ارزشمند این سرزمین به صاحب نظران، سیاست گذاران و مدیران ملی و منطقه ای را اثبات نمود. امری که در صورت پیگیری نهادهای ذیربط، نه تنها به شکوفایی و توسعه منطقه می انجامد بلکه اقدامی موثر در راستای تحقق سیاست گذاریهای کلی کشور است. واژه ها، قاصر از بیان سپاس بیکران من از همراهی صادقانه و همیاری خردمندانه شما همکاران اندیشمند می باشند.

گامهایتان در اعتلای این خاک تمدن ساز، پایدار باد.

دکترمحمود اوکاتی صادق

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه