گندمـــ پرس : در پی حضور با شکوه شما گرامیان در همایش تجلیل از برترین های حوزه رسانه سیستان که در سالروز تولد دو سالگی گندمــ پرس برگزار گردید , به رسم ادب پیام تشکری بدین شرح تقدیم به شما میگردد.   به نام آفریدگار قلم و ما یسطروندر سایه سار بیکرانگی الطاف پروردگار نور […]

گندمـــ پرس : در پی حضور با شکوه شما گرامیان در همایش تجلیل از برترین های حوزه رسانه سیستان که در سالروز تولد دو سالگی گندمــ پرس برگزار گردید , به رسم ادب پیام تشکری بدین شرح تقدیم به شما میگردد.

13663054911

 

به نام آفریدگار قلم و ما یسطرون
در سایه سار بیکرانگی الطاف پروردگار نور و ایمان دومین سالگرد تاسیس مجله ی الکترونیکی گندم پرس را با عشق به سیستان ورجاوند و مردمان اسطوره سازش درحالی به میزبانی نشستیم که دلمان گرم بود به مهربانی همراهانی که یاورمان بودند به کردار جاودانه ی دوستی.
دوسال در قامت رسانه ی مجازی ، بودن و نفس کشیدن در کنار دردها و شادی ها ، اشک ها و لبخندها و خواسته ها و داشته های قوم صبور و غیوری را به تصویر کشیدیم که بر بوم تابنده ی سیستان سربلند چون ستاره به ؛ پهلوانی،رادمردی،راست کرداری،درست آیینی،بیگانه ستیزی،ولایت مداری،مرزبانی و آینه داری ایمان،استقامت،رشادت و شهادت بر تارک تابناک ایران اسلامی به نیکی درخشیدند.
ما مفتخریم که دومین سالروز پیدایش مجله ی شهر گندم را در کنار نیکو تبارانی از همین دیار،در کنار زادگان زال و رستم و رودابه و گودرز و نوادگان هامون،در همسایگی با مهربانان و مهربانوانی جشن گرفتیم که پیشینه ی ژرف شان قدمتی به فرازنای تاریخ دارد و به شکوه شاهنامه.
فرزندان پاک سرشت سرزمینم
سروران نیک آیین
اساتید اندیشمند
حضور ارزشمند یکایک شما در جشن دوسالگی شهر گندم ما را به ادامه ی این رسالت دشوار و به وحدت و یکپارچگی و همدلی که شعار دیروز و امروز و فردای فرا روی رسانه است امیدوار ساخت.
خانه ی دلتان آباد هموطنم!

url

 

سپاس بی وصف مان نثارتان و رواقی از گل مانا و مقدس گز پیشکش اندیشه و کلام؛استاندار فرهیخته جناب آقای مهندس اوسط هاشمی که ما را به پیام مهرشان نواختند ، امام جمعه ی معزز حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج اقای کیخا که همواره چتر سخاوت و رهنمودشان بر سرمان بود ، فرماندهی محترم سپاه جناب سرهنگ ناظری که در صعود به این قله قدم به قدم پشتیبانمان بودند به دانش و بینش ، فرماندار محترم , مسول فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زابل ……

و تمام همکارانم در سایتهای مجازی که به فراخوانمان بزرگوارانه با حضور گرمشان آری گفتند ، هنرمندان عزیزی که با آفرینش هنر،این یادگار ماندگار، روشنای محفل ما شدند ؛ مجری توانمند سرکار خانم مریم نعیم پور ، صدا زیبای آقایان امیر اسحاقی و مهرداد شهرکی که روحمان را به لطافت میهمات ساخت،شاعر خوش قریحه سرکار خانم سارا میرشکار.

و یاورانم ، یاران تا همیشه ی شهر گندم ؛ آقایان علیرضا بارانی ، حمیدرضا شهریاری ، مجتبی نورا ، ابوذر نکویی , سید مهدی طباطبایی , سرکار خانم هودفر , امید پودینه , محمد بارانی , که گندمــ پرسی نبوده و نیست جز به همت فروتنانه و بی شائبه ی ایشان.

و کلام آخر اینکه ؛
امید داریم به شکوفایی شکوفه های تعالی و پیشرفت بر شاخسار گز بن پایور سیستان
و امیدواریم به خوشه چینی از گندمزار همدلی و همگرایی مردمان و مسولان وادی ریگ و باد و تابش به مدد حق و تلاش حق محوارن ایرانی
در پناه آفریدگار کلمه باشید
پایدار و سربلند

یونس دهمرده مدیرمسئول گندمــ پرس

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه