تاریخ : یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲ Sunday, 4 June , 2023

پیام تسلیت به همکار عزیزمان جناب مهندس مجتبی نورا

  • کد خبر : 45509
  • ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۸:۴۰
پیام تسلیت به همکار عزیزمان جناب مهندس مجتبی نورا
گندم خبر: پیام تسلیت مدیرمسئول و اعضای تحریریه وبسایت خبری تحلیلی گندم خبر به همکار عزیزمان جناب مهندس مجتبی نورا : 

گندم خبر: پیام تسلیت مدیرمسئول و اعضای تحریریه وبسایت خبری تحلیلی گندم خبر به همکار عزیزمان جناب مهندس مجتبی نورا :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ولنبلونکم بشی ء من الخوف والجوع ونقص من الاموال والانفس والثمرات / وبشرالصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله وانا الیه راجعون / أولئک علیهم صلوات من ربهم ورحمه و أولئک هم المهتدون / والبته شما را به سختی ها چون ترس وگرسنگی ونقصان اموال و نفوس وآفات زراعت، بیازمائیم وبشارت ومژده ی آسایش ، از آن، سختیها ،مخصوص صابران است آنانی که چون به حادثه سخت وناگواری دچارشوند صبوری پیش گیرند وگویند ما به فرمان خدا آمد ه ایم وبسوی او رجوع خواهیم کرد آن گروهند، مخصوص، بدرود والطاف الهی ورحمت خاص خداوند و آنها به حقیقت بسوی خدا هدایت یافته گانند

 

همکار محترم جناب مهندس مجتبی نورا

 

با نهایت تأسف و تأثر ، ضایعه غمبار، اسفبار خاموش شدن شمع وجود عموی مهربان و عزیزتان جناب دکتر عباسعلی نورا را تسلیت عرض مینماییم هر چند تسلیت واژه کوچکی است در برابر این غم بزرگ و این مصیبت سنگین و جانسوز که درک و پذیرش و تحملش بسیار سخت است ولی مشیت الهی براین تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی خدا و صدق کل من علیها فان ویبقی وجه ربک ذوالجلال والاکرام است و لذا در برابر این تقدیر و مشیت الهی چاره ای جز تسلیم و رضا نیست.

ضمن عرض تسلیت مجدد از خداوند کریم برای آن عزیزان سفرکرده ،طلب غفران و علو درجات و بهشت اعلاء و مزید فضل ورحمت واسعه الهی و برای شما وبازماندگان گرامی صبر جمیل واجر جزیل و سلامتی وبقای عمر وحسن عاقبت مسئلت می نماییم .

.
مدیرمسئول و اعضای تحریریه وبسایت خبری تحلیلی گندم خبر

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=45509

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. با درود ارائه وخبررسانی باید سریعتر انجام شود درگذشت اسطوره سیستان را تسلیت میگویم با تشکر پردلی

  2. با عرض سلام و ادب و احترام به حضور یکایک عزیزانم در گندم پرس . ضایعه ی از دست دادن جناب آقای دکتر عباسعلی نورای عزیز را به بیت گرانقدر ایشان. مردم دیار دارالولایه ی سیستان . جامعه ی فرهنگی و دانشگاهی سیستان و برادر ارجمندم جناب آقای مجتبی نورای عزیز تسلیت عرض نموده. علو درجات و غفران الهی را برای آن عزیز سفر کرده و صبر جمیل را برای یکایک بازماندگان از درگاه خداوند بزرگ خواستارم.

  3. سیستان کیمیایی را ازدست داد که دست یافتنی نیست خدایا دوکیمیای دیگر رانگهدار