شهر گندمــــ : هوشنگ ناظری ، فرماندار ویژه شهرستان زابل به مناسبت دهه مبارک فجر و یوم الله  22 بهمن ماه در پیامی با تاکید بر اینکه 22 بهمن تجلی میثاق مقدس ملتی به زعامت رهبری آزاده بود که ندای ” الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم” را در گوش جهانیان طنین […]

شهر گندمــــ : هوشنگ ناظری ، فرماندار ویژه شهرستان زابل به مناسبت دهه مبارک فجر و یوم الله  22 بهمن ماه در پیامی با تاکید بر اینکه 22 بهمن تجلی میثاق مقدس ملتی به زعامت رهبری آزاده بود که ندای ” الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم” را در گوش جهانیان طنین انداز کردند از تمامی شهروندان مقاوم سیستانی دعوت کرد با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بار دگر راست قامتی و اقتدار خود را به رخ جهانیان بکشانند.

13910822000305_PhotoA

به گزارش شهر گندمـــ به نقل از پایگاه اطـلاع رسـانی فرمانداری ویژه زابل ، متن پیام بدین شرح است :
«  والفجر والیال عشر  »
22 بهمن گواه و سندی است بر گونه تاریخ، تجلی حاکمیت مطلق مردم بر تعیین سرنوشت خویش ، آنگاه که بر علیه استبداد و دیکتاتوری قیام می نمایند و بعد از مبارزات فراوان و تحمل زندان ها و تبعیدها و تقدیم شهدا و جانبازان ، دیکتاتور را به زباله دان تاریخ می افکنند.
22بهمن درس عبرتی است برای همه زورگویان و چپاولگران و به یغمابران شرافت و کرامت و منافع ملت ها.
پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران دریچه ای روشن برای تحقق اهداف و آرمانهای الهی ملت بزرگ ایران جهت به واقعیت پیوستن آرزوهای تمام آزاداندیشان و مجاهدین سراسر دنیا است. دریچه ای که اثرات روح بخش شمیم اسلامی آن موج عظیم بیداری سایر ملل را در چشم انداز تاریخ فردای ملل ستم دیده رقم زده است.
22 بهمن تجلی میثاق مقدس ملتی به زعامت رهبری آزاده بود که ندای ” الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم” را در گوش جهانیان طنین انداز کردند و امروز حرکت انقلابی ملل در هر نقطه ای از این جهان ظلمانی ، برگرفته از بت شکنی ملت غیور و قهرمان ایران اسلامی است .
لبیک به ندای امام راحل و تکبیر تاغوت شکنانه مردم ایران اسلامی در بهمن 57 که در گذشته تاریخی خود از حنجره اباعبدالله الحسین ع طنین افکن گردید همان صدایی است که امروز و فردا از حنجره تمامی آزادیخواهان دنیا شنیده می شود و خواهد شد .
این روز بزرگ و ماندگار در تاریخ آزادی خواهی آزادگان دنیا را به همه آزاد مردان و آزاد زنان بخصوص شهروندان مقاوم سیستانی تبریک عرض نموده و امیدوارم راست قامتی و اقتدار خود را با حضور باصلابت خویش در 22 بهمن امسال به رخ جهانیان بکشانند. همواره سرافراز و پایدار بمانید.

هوشـنگــ ناظــری

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه