گندمـ پرس : علی سرگزی رئیس فرودگاه زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از راه اندازی پرواز مسیر زابل به ایرانشهر در این فرودگاه خبر داد. رئیس فرودگاه زابل با بیان این مطلب گفت: با هدف رفاه حال شهروندان و مسافرین پرواز مسیر زابل – ایرانشهر طی تیرماه امسال راه اندازی شد. وی […]

گندمـ پرس : علی سرگزی رئیس فرودگاه زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از راه اندازی پرواز مسیر زابل به ایرانشهر در این فرودگاه خبر داد.

رئیس فرودگاه زابل با بیان این مطلب گفت: با هدف رفاه حال شهروندان و مسافرین پرواز مسیر زابل – ایرانشهر طی تیرماه امسال راه اندازی شد.

وی افزود: این پرواز طی روزهای شنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت 8:30 از مسیر تهران به زابل – ایرانشهر و بالعکس توسط شرکت هواپیمایی ماهان ایر انجام خواهد شد.

سرگزی خاطر نشان کرد: همچنین شنبه و پنجشنبه هر هفته پرواز شرکت هواپیمایی قشم ایر از مسیر مشهد به زابل و بالعکس صورت می گیرد.

وی با تأکید بر توسعه ناوگان هوایی در سیستان اظهارکرد: با توجه به وضعیت نامناسب جاده ها، نبود خط ریلی و گرمای بیش از حد دما بویژه در فصول گرم سال در منطقه سیستان تقویت و افزایش خطوط هوایی در این منطقه بسیار حائز اهمیت است و باید به آن به صورت ویژه نگاه شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه