گنــدم پرس : سرحدی مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل در گفتگو با گندم پرس اظهار داشت: تعداد افرادی که تا کنون بطور رسمی و با مراجعه به ستاد انتخابات این شهرستان انصراف داده اند دو نفر می باشد.ایشان در ادامه بیان کردند آقایان”میثم میر فرزند احمد و با کد نامزدی۱۲۸۴”و”محمدرضا […]

گنــدم پرس : سرحدی مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل در گفتگو با گندم پرس اظهار داشت: تعداد افرادی که تا کنون بطور رسمی و با مراجعه به ستاد انتخابات این شهرستان انصراف داده اند دو نفر می باشد.
ایشان در ادامه بیان کردند آقایان”میثم میر فرزند احمد و با کد نامزدی۱۲۸۴”و”محمدرضا پودینه فرزند غلامحیدر و دارای کد نامزدی ۱۲۱۷با حضور در ستاد انتخابات شهرستان زابل رسما از ادامه کاندیداتوری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انصراف داده اند.

مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل همچنین اعلام کرد’ کاندیداهایی که قصد انصراف دارند باید بصورت رسمی و باحضور در ستاد انتخابات شهرستان زابل انصراف خود را اعلام نمایند.

سرحدی از رسانه ها و طرفداران کاندیداها خواست تا با رعایت اصل اخلاق مداری و پایبندی به قانون موجبات خلق حماسه ای سترگ را در ۷ اسفند ماه فراهم کنند.
وی افزود ستاد انتخابات شهرستان زابل و همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات ، تمامی موارد پیرامون انتخابات را دنبال می کنند و با هر گونه اقدامی که مانعی در برگزاری شایسته و با شکوه انتخابات شود، برابر قانون برخورد خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه