با اقدامات اطلاعاتی گسترده توسط مأمورین قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان فردی گروگانگیر بهویت م.م که مدتی قبل اقدام به ربایش دختر بچه ای از مشهد نموده بود دستگیر شد. به گزارش گندمــ پرس به نقل از منبع آگاه , این فرد پس از ربایش این دختر بچه وی را به یکی از محله […]

_______20140111_1646593349  با اقدامات اطلاعاتی گسترده توسط مأمورین قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان فردی گروگانگیر بهویت م.م که مدتی قبل اقدام به ربایش دختر بچه ای از مشهد نموده بود دستگیر شد.
به گزارش گندمــ پرس به نقل از منبع آگاه , این فرد پس از ربایش این دختر بچه وی را به یکی از محله های آلوده زابل منتقل کرده بود و قصد اخاذی از خانواده اش را داشت , وی حتی زمینه خروج این دختر بچه را به افغانستان فراهم کرده بود.
این گروگانگیری که مورخ شانزدهم تیرماه در مشهد صورت گرفت کمتر از چهار روز ، عامل اصلی گروگانگیری دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردید.
متهم پرونده پس از ربایش اقدام به پیشنهاد پول از خانواده دختر به مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان کرده و همچنین تهدید کرده بود در صورت عدم قبولی این پیشنهاد، اقدام به علنی کردن ربایش در بین اقوام این دختر خواهد نمود و حیثیت و آبروی پدر دختر که فردی ابرومند در نزد خانواده اش می باشد را خواهد برد.
بنا براین گزارش , طی اقدام سریع عملیاتی , پس از دو روز تعقیب و مراقبت ، فرد گروگانگیر دستگیر , دختر بچه آزاد و به کانون گرم خانواده اش بازگشت.
 
_______20140111_1646593349 از اقدام بجا و شایسته مامورین گمنام امام زمان در قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان تقدیر و تشکر می کند.

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه