پایان گروگانگیری دختر بچه مشهدی توسط مامورین قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان

 • کد خبر : 26097
 • ۲۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۰
پایان گروگانگیری دختر بچه مشهدی توسط مامورین قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان

  با اقدامات اطلاعاتی گسترده توسط مأمورین قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان فردی گروگانگیر بهویت م.م که مدتی قبل اقدام به ربایش دختر بچه ای از مشهد نموده بود دستگیر شد. به گزارش گندمــ پرس به نقل از منبع آگاه , این فرد پس از ربایش این دختر بچه وی را به یکی از محله […]

_______20140111_1646593349  با اقدامات اطلاعاتی گسترده توسط مأمورین قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان فردی گروگانگیر بهویت م.م که مدتی قبل اقدام به ربایش دختر بچه ای از مشهد نموده بود دستگیر شد.
به گزارش گندمــ پرس به نقل از منبع آگاه , این فرد پس از ربایش این دختر بچه وی را به یکی از محله های آلوده زابل منتقل کرده بود و قصد اخاذی از خانواده اش را داشت , وی حتی زمینه خروج این دختر بچه را به افغانستان فراهم کرده بود.
این گروگانگیری که مورخ شانزدهم تیرماه در مشهد صورت گرفت کمتر از چهار روز ، عامل اصلی گروگانگیری دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردید.
متهم پرونده پس از ربایش اقدام به پیشنهاد پول از خانواده دختر به مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان کرده و همچنین تهدید کرده بود در صورت عدم قبولی این پیشنهاد، اقدام به علنی کردن ربایش در بین اقوام این دختر خواهد نمود و حیثیت و آبروی پدر دختر که فردی ابرومند در نزد خانواده اش می باشد را خواهد برد.
بنا براین گزارش , طی اقدام سریع عملیاتی , پس از دو روز تعقیب و مراقبت ، فرد گروگانگیر دستگیر , دختر بچه آزاد و به کانون گرم خانواده اش بازگشت.
 
_______20140111_1646593349 از اقدام بجا و شایسته مامورین گمنام امام زمان در قرارگاه عملیاتی شهید هراتی سیستان تقدیر و تشکر می کند.

 

 
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=26097

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 13در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۳
 1. جای تقدیر و تشکر دارد
  خدا قوت دلاوران زحمت کش

 2. سلام

  احسنت به نیروهای جان بر کف
  که توانسته اند که عیدی این خانواده را به موقع تقدیم کردند

 3. احسنت به هوشیاری ماموران این قرارگاه. قابل تقدیرند.

 4. قرارگاه شهید هراتی زابل استوانه امنیت سیستان است. اجرتون با مرادتون امام زمان (عج)

 5. احسن بر قرار گاه شهید هراتی احسن بر سرهنگ ناظری که الحق والانصاف این مرد نشان از مردان مرد سیستان چون میرحسینی وسرداران دیگر دارد یک خواهش لطفا این افراد که آبروی سیستان را با این اعمال زشتشان خدشه دار می کنند هرچه زودتر به اشد مجازات برسانند وبازم تشکر

 6. مرحبا برغیرت سیستانیتان

 7. با سلام
  سلام و درود خدا بر فرماندهی شجاع دلیر مردی از تبار نیکان سیستان اسوه صبر و بردباری
  قرار گاه شهید هراتی
  جناب سرهنگ پاسدار محمد ناظری
  که امروزه سیستان تحت امر و فرماندهی مدبرانه شان از ثبات و امنیت پایدار برخوردار است.
  وچه زیبا اقوام و طوایف در کنار هم زندگی می کنند .
  وسلام درود بر پاسداران عرصه امنیت در سیستان

 8. بعضی ها از آبروی خویش می ترسند ،بعضی بر جان خویش و فرزندان خود بیمناک هستند ،برخی ها به نیروهای امنیتی اعتماد ندارند، و … وبه هرحال هرکدام به نوعی،آب به آسیان آدم رباها می ریزند، شرمساری مال کسی است که فرزند بی گناه این خانواده را ربوده است،نه برای خانواده کسی که جگر گوشه اش ربوده شده است. به نظر من اگر قوانین مملکت اجراکننده قوی و بی غش داشته باشد،اینگونه جرائم در کشور ما جایی نخواهد داشت.

 9. به نظرم اطلاع رسانی نکید چون ….

 10. سلام
  با تشکر فراوان از فرمانده مقتدر سیستان جناب سرهنگ ناظری
  مؤمنان باید با یگدیگر با مهربانی و عطوفت رفتار و با دشمنان با قاطعیت، برخورد می نمایند!

 11. دمه مامورین قرارگاه عملیاتی شهیدهراتی گرم آفرین

 12. تشکر وسپاس فراوان از رئیس حفاظت اطلاعات قرارگاه عملیاتی شهید هراتی (جناب سرهنگ جهانتیغ)

 13. ضمن تشکر از پرسنل قرارگاه شهید هراتی سیستان. دوستان در جریان باشند این زحمات زیاد را جهت برقراری امنیت و دستگیری گروگان گیرها و … برادرانمان همان سربازان گمنام امام زمان انجام می دهند. من خود از نزدید شاهد زحمات فراوان و شبانه روزی این برادران عزیز در قرارگاه شهید هراتی هستم.
  خداوند در پناه خود حفظشان نماید. برای سلامتی ان ها و خانواده های گرامیشان صلوات بفرستید.