تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023

پاکروبان شهرداری زابل با اعلام رضایت ،ازحق خویش وعاملان حادثه ۱۴ تیر بلوار آیت ا… بختیاری شهر زابل گذشتند.

  • کد خبر : 31394
  • ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۱
پاکروبان شهرداری زابل با اعلام رضایت ،ازحق خویش وعاملان حادثه ۱۴ تیر بلوار آیت ا… بختیاری شهر زابل گذشتند.

گندم پرس :پاکروبان شهرداری زابل با اعلام رضایت ،ازحق خویش وعاملان حادثه ۱۴ تیر بلوار آیت ا… بختیاری شهر زابل گذشتند.     ۱۴ تیرماه ۹۴بود که حادثه ناگوار بلوار آیت ا… بختیاری شهرستان زابل ، باعث آزردگی خاطر و جریحه دار شدن احساسات عمومی مردم شد.  در این حادثه تعدادی از پاکروبان و پرسنل […]

گندم پرس :پاکروبان شهرداری زابل با اعلام رضایت ،ازحق خویش وعاملان حادثه ۱۴ تیر بلوار آیت ا… بختیاری شهر زابل گذشتند.

 

IMG-20160122-WA0009

 
۱۴ تیرماه ۹۴بود که حادثه ناگوار بلوار آیت ا… بختیاری شهرستان زابل ، باعث آزردگی خاطر و جریحه دار شدن احساسات عمومی مردم شد. 
در این حادثه تعدادی از پاکروبان و پرسنل خدوم شهرداری زابل و … در روز شهرداریها با اسپری فلفل و باطوم مورد تجلیل و تقدیر واقع شدند.
 
با تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی،رای دادگاه به نفع مصدومان این حادثه که از پرسنل خدوم شهرداری زابل بودند ، صادر و بی گناهی و مظلومیت آنها نیز به اثبات رسید و برای طرف های دیگر پرونده از سوی محکمه ، محکومیت و … صادر شد.
 
IMG-20160122-WA0013
 
خوشبختانه صبح امروز (جمعه ۲ بهمن ماه ۹۴)  بادرایت مهدی سرگلزایی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر زابل و جلب موافقت مصدومین و شاکیان حادثه مذکور، در جلسه مردم داری که با حضور تنی چند از معتمدین منطقه سیستان، شاکیان ،متشاکیان و نمایندگان طرف مقابل برگزار شد ، پاکروبان و کارکنان زحمت کش شهرداری، خاضعانه و با تاسی از توصیه های باریتعالی و سیره معصومین دربرقراری صلح و سازش از حق و حقوق خویش ،بدون هیچ چشم داشت و خواسته ای ،گذشتند وبا اعلام رضایت خود به این ماجرا و پرونده خاتمه دادند.
 
جا دارد از زحمات جناب آقای مهدی سرگلزایی که ازلحظه آغازین ماجرا و تا ختم به خیر شدن آن ، بدون ادعا و برای خدمت به خلق،  در کنار پاکروبان و کارکنان شهرداری زابل بودند،تقدیر و تشکر نمود
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=31394

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. سلام خسته نباشید عکس ها کم و خیلی بی کیفیت هست

  2. با سلام . احسنت به گذشت و غیرت پاکروبان خدوم و شریف شهرداری زابل که با این حرکت زیبا نشان دادید هنوز انسانیت . عقلانیت و گذشت در میان اقشار مختلف مردم فهیم و صبور سیستان حرف اول را میزند.

  3. جا داره از زحمات فراوان محمد سرگزی نیز تقدیر تشکر بشود.

  4. به پاکروبان محترمانه گفته اند که رضایت بدهید تا …..