شهرگندمــــ : پس از آنکه امام جمعه معزز زابل دلسوزانه مشکلات شهرسوخته را از تریبون نماز جمعه فریاد زدند , چندین یادداشت و  گزارش مختلف در خصوص این مساله و بی توجهی و کم توجهی مسئولین میراث فرهنگی استان به این میدان باستانی و جهانی منتشر شد و در نهایت نیز این مساله و گلایه […]

شهرگندمــــ : پس از آنکه امام جمعه معزز زابل دلسوزانه مشکلات شهرسوخته را از تریبون نماز جمعه فریاد زدند , چندین یادداشت و  گزارش مختلف در خصوص این مساله و بی توجهی و کم توجهی مسئولین میراث فرهنگی استان به این میدان باستانی و جهانی منتشر شد و در نهایت نیز این مساله و گلایه ها به اطلاع استاندار محترم رسید .

هم نفس با باران رحمت الهی , باران مهر استانی پیکر شهرسوخته را نوازش کرد

DSC05654

یکی از اصلی ترین مشکلات حال حاضر  این میدان باستانی نداشتن آب شرب و بهداشتی می باشد که گردشگران را بسیار دچار مشکل کرده است .

پاسخ استاندار سیستان و بلوچستان به این دغدغه دلسوزان این خاک , بسیار امیدوار کننده بود و همچو بارانهای چند روز اخیر امیدوار کننده.

بنا براین گزارش مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان پس از استماع گزارش مربوطه , در گفتگو با شهرگندمــ گفت : در خصوص این مساله پیگیری لازم صورت گرفته است و جهت حل این مشکل و تامین آب شرب شهرسوخته تامین اعتبار لازم منظور نموده ام و بزودی این مشکل حل خواهد شد.

تغییر در حوزه میراث فرهنگی استان

درحال حاضر چندین ماه است که میراث فرهنگی استان مدیرکل ندارد , اما طبق خبرها حاکی از ان است که بزودی( طی دو هفته آینده) مدیرکل میراث فرهنگی استان نیز منصوب می شود , فرد مورد نظر از افراد برجسته و لایق درحوزه میراث فرهنگی می باشد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه