گندمــ پرس : در هفدهم اسفند ماه سال گذشته خبری به نقل از مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان درخصوص تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سالهای 91 و 92 با عنوان خبر خوش و عیدی استاندار : آزمون استخدامی استان تعیین تکلیف شد , منتشر شد. به گزارش گندمـ پرس , علی اوسط هاشمی […]

گندمــ پرس : در هفدهم اسفند ماه سال گذشته خبری به نقل از مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان درخصوص تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سالهای 91 و 92 با عنوان خبر خوش و عیدی استاندار : آزمون استخدامی استان تعیین تکلیف شد , منتشر شد.

به گزارش گندمـ پرس , علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در آن روز گفت : طی نشستی با اقای نوبخت معاون محترم ریاست جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاونین ارجمندش با فراخوان أفراد شرکت نموده در ازمون سالها ٩٢’ ٩١ و با به روز نمودن پرونده و لحاظ حال فعلی ، مراحل صدور احکام اداری ،جذب و بکار گیری در سازمانها و ادارات استان سیستان و بلوچستان فراهم و در اول سال ٩۴ مشغول خدمت خواهند شد.

چند روز قبل اما تعدادی از پذیرفته شدگان مذکور با ارسال نامه ای به گندم پرس از عدم تعیین تکلیف وضعیت خود خبر دادند , گلایه و نامه عزیزان منتشر و به اطلاع استاندار سیستان و بلوچستان نیز رسید.

بنا براین گزارش  در همین راستا علی اوسط هاشمی گفت : بیش از سیصد نفر از پذیرفته شدگان در آزمون جذب و در حال حاضر مشغول بکار هستند و ما بقی افراد نیز در دست اقدام و حداکثر تا یکماه دیگر در پست کارشناسی که پذیرفته شده اند , بکار گرفته خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه