شهرگندمـــــ :نزدیک به یکسال از روزی که 5 مرزبان ایرانی به اسارت گروهک جیش الشیطان در آمدند میگذرد , 4 مرزبان چند ماه پس از اسارت آزاد شدند و یکی از مرزبانان که سیستانی هم بود , همراه با همرزمانش به کشور بازنگشت . دراین مدت حرف و حدیثهای فراوانی درخصوص جمشید دانایی فر گفته […]

شهرگندمـــــ :نزدیک به یکسال از روزی که 5 مرزبان ایرانی به اسارت گروهک جیش الشیطان در آمدند میگذرد , 4 مرزبان چند ماه پس از اسارت آزاد شدند و یکی از مرزبانان که سیستانی هم بود , همراه با همرزمانش به کشور بازنگشت .
دراین مدت حرف و حدیثهای فراوانی درخصوص جمشید دانایی فر گفته شد , حتی در برهه ای از زمان تهمتهای نیز به این فرزند دلیر سیستانی زدند , اما در نهایت و به تائید استاندار سیستان و بلوچستان که بی شک خبر موثقی دارند اعلام شد که جمشید عزیز سیستان شهید شده است .
 
به گزارش شهر گندمـــ , پس از انتشار خبر مربوط به سرنوشت مرزبان غیور کشور جمشید دانایی فر , این مساله به اطلاع استاندار محترم سیستان و بلوچستان رسید و از ایشان درخواست کردیم دراین خصوص پاسخ قانع کننده ای ارائه نمایند.
 
 
علی اوسط هاشمی : جمشید دانایی فر قطعا شهید شده است
 
به گزارش شهر گندمـــ علی اوسط هاشمی در گفتگو با شهر گندمــ در خصوص وضعیت جمشید دانایی فر گفت : در اینکه ایشان شهید شده اند تردیدی وجود ندارد و بنده با حضور در منزل این شهید به خانواده ایشان نیز تسلیت عرض کرده ام
هاشمی در ادامه درخصوص آخرین اقدامات صورت گرفته دراین خصوص گفت : تلاش ما بر این است که به پاکستان بقبولانیم که این حوادث در خاک ان کشور رخ داده و مسئولیت را بپذیرد و پاسخگو باشد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه