تاریخ : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023

ولادت هشتمین سـتاره امید،امـام رضا (ع) مبارکـبـاد.

  • کد خبر : 27491
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱:۰۰
ولادت هشتمین سـتاره امید،امـام رضا (ع) مبارکـبـاد.

گندمــــ پرس : سوار بر قطار معنویت می شویم و به ایستگاه هشتم می رسیم ،در این ایستگاه همه باید با آداب زیارت وارد شوند و سلام دهند.ایستگاه هشتم پر است از مهرو صفا و صمیمیت،پر است از نذر و نیاز،پر است از چشم های تری که به قصد زیارت آمده اند.     روزها […]

گندمــــ پرس : سوار بر قطار معنویت می شویم و به ایستگاه هشتم می رسیم ،در این ایستگاه همه باید با آداب زیارت وارد شوند و سلام دهند.ایستگاه هشتم پر است از مهرو صفا و صمیمیت،پر است از نذر و نیاز،پر است از چشم های تری که به قصد زیارت آمده اند.

 

62f66577fbf0b0a53a5fccbb6f53e1a0_1024

 

روزها از پی هم می آیند و می گذرند ؛روزهایی سرشار از دلتنگی…در روز ولادتت همه زائر می شویم ؛ودر  گوشه گوشه ی این سرزمین پهناور تمام قد می ایستیم و ارادت خود را به پیشگاه مقدست عرضه می کنیم.

وجود مقدس امام هشتم (ع) در این سرزمین مایه ی برکت است.مردم با هزاران نیاز،به بارگاه ملکوتی این امام عزیز می روند تا شاید دلتنگی هایشان کمتر شود و آرام شوند.

امروز حضور هشتمین خورشید، ایران را غرق نور کرده است و جلوه ی این نور تاریکی ها را پوشانده است.

ولادت امام رضا (ع) را به همه ی دوستداران و شیفتگان حضرتش،تبریک می گوییم و شادیهایمان را با شما تقسیم می کنیم.ای هشتین امید امیدواران؛دلمان را با سلام خاصه راهی حرمت می کنیم:”السلام علی علی ابن موسی الرضا المرتضی… .”

در روز ولادت زیبایت ،همه جا غرق شادی و سرور است ، ای امام نازنین،ای امام مهربان قدم بر چشم مشتاقانت بگذار…

بودنت مایه ی آرامش است یا  علی ابن موسی الرضا،از راه دور با دلی تنگ،آمدنت را جشن می گیریم و هزاران نغمه ی شادی سر می دهیم.

چه زیباست روز ولادت کسی که ضمانت میکند و ضامن است ؛ ای ضامن آهو …ضمانت دلهای خسته و حال پریشان ما را هم بکن،ما  دیر زمانی است که دخیل بستیم به پنجره فولاد حرمت،حال خوب و آرامش را برایمان از درگاه مهربان پروردگار بطلب.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=27491
  • دیدگاه‌ها برای ولادت هشتمین سـتاره امید،امـام رضا (ع) مبارکـبـاد. بسته هستند

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.