گندم پرس: در حالیکه حذف قبوض کاغذی توسط بسیاری از ارگانها و ادرات از قبیل آب و برق و تلفن ، کمک شایان به کاهش مصرف کاغذ در کشور و حفاظت وسیانت از محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان می کند و بسیاری از مشترکین نیز از این امر پسندیده استقبال کرده اند بیم […]

گندم پرس: در حالیکه حذف قبوض کاغذی توسط بسیاری از ارگانها و ادرات از قبیل آب و برق و تلفن ، کمک شایان به کاهش مصرف کاغذ در کشور و حفاظت وسیانت از محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان می کند و بسیاری از مشترکین نیز از این امر پسندیده استقبال کرده اند بیم عدم شفاف سازی به بهانه ی حذف قبوض از جمله مشکلاتی است که باعث نگرانی بسیاری از مردم شده است.

۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۸۵۷۴۱

بعنوان مثال اداره ی مخابرات در اقدامی تامل برانگیز و عجیب مبالغی را تحت عنوان خدمات روی قبوض مشترکین آورده که با پیگیری انجام شده توسط گندم پرس از امور مشترکین مخابرات اعلام شد مبالغی که تحت عنوان خدمات روی قبوض آمده مربوط به تغییر شماره های تلفن زابل بوده که یه عدد ۳ به اول شماره ها اضافه شده بود. نه خدمات دیگری از قبیل تغییر آدرس و مالک و .. جالب است که مخابرات خودش شماره ها را بدون صلاح و مشورت عوض کرده و بابت این خدمت!!! این مبالغ را روی قبض مشترکین آورده و بصورت بی سروصدا از آنها دریافت کرده است. حال اگر این مبالغ را در تعداد مشترکین ضرب بکنیم عددی می شود که سر به فلک می گذارد. لذا از مخابرات استان تقاضا داریم ضمن بررسی موضوع، پاسخگوی اعتماد مشترکین باشد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه