تاریخ : یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲ Sunday, 4 June , 2023

وقتی حریم خصوصی خانواده ها برای مامورین اداره برق معنایی ندارد+ تصویر

  • کد خبر : 18733
  • ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۰
وقتی حریم خصوصی خانواده ها برای مامورین اداره برق معنایی ندارد+ تصویر

شهرگندمــــ : در بازدید سرزده ای که به اداره برق زابل داشتیم , گلایه مردم درخصوص نحوه برخورد برخی از مامورین وصول مطالبات آن اداره در هنگام قطع برق زمانی که صاحب ملک در منزل حضور ندارد , به اطلاع معاونت مشترکین و مدیر اداره برق زابل رسید.  معاونت محترم اداره برق هم این مساله […]

شهرگندمــــ : در بازدید سرزده ای که به اداره برق زابل داشتیم , گلایه مردم درخصوص نحوه برخورد برخی از مامورین وصول مطالبات آن اداره در هنگام قطع برق زمانی که صاحب ملک در منزل حضور ندارد , به اطلاع معاونت مشترکین و مدیر اداره برق زابل رسید.

 معاونت محترم اداره برق هم این مساله را تکذیب و فرمودند اگر موردی مشاهده شود با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

به گزارش شهر گندمـــ به نقل از خبر نیمروز  ماموران برق شهرستان نیمروز با نادیده گرفتن حریم خصوصی مردم موجب ناراحتی و واکنش مردم شده اند.

شهرستان جدید التاسیس نیمروز دارای مشکلات شهری و روستایی زیادی است و یکی از مشکلات آن، اداره برق شهرستان است.

 این اداره بصورت نمایندگی و تحت نظرشهرستان زابل می باشد،از جمله مهمترین مشکلات آن ورود بدون اجازه ماموران اداره برق به محیط خانه های روستایی و شهری است که باعث ایجاد درگیری های هم اغلب بین ماموران و مردم میشود.

احمد چشک از اهالی نیمروز در گفتگو با خبرنگار خبرنیمروز اظهار داشت: نحوه کنتور خوانی و جریمه های کذایی اداره برق  باعث ایجاد مشکلات زیادی برای ما شده است.

وی افزود: به عنوان مثال دربیشتر موارد ماموران اداره برق بدون اذن صاحب منزل وارد خانه شده و اقدام به کنتور خوانی و بررسی کنتور ها می کنند که این امر از لحاظ قانونی تجاوز به حریم خصوصی می باشد.

محمد صیادی از دیگر شهروندان با اشاره به خرابی کنتورهای نصب شده بیان کرد: در بیشتر موارد به علت اینکه مدت زمان زیادی از نصب کنتور های برق در روستا ها می گذرد، اکثرا دچار خرابی شده اند و اداره برق اقدام به جریمه نقدی بیش از نیم میلیون تومان می کنند وپرداخت این میزان جریمه از توان ما خارج است.

حال جای این سوال پیش می آید آیا مردمی که تنها راه در آمدی آنها هامون بوده است آیا اکنون می توانند این جریمه های ناحق را پرداخت کنند و جا دارد مدیریت اداره برق شهرستان از ورود بدون اذن ماموران اداره برق این شهرستان به خانه های مردم جلوگیری کنند و برای گرفتن جریمه های یک طرفه و ناحق کمی صبر پیش کنند.

تصاویر گرفته شده توسط خبرنگار خبر نیمروز از ماموران اداره برق که بدون اجازه صاحب خانه اقدام به قطع برق وی نمودند

 

3bc11f8fe50cb577f4d1029a025189dea1733cf47da5555e61a9e1cae51dd24c

 

در حالی که دوربین خبرنگار را مشاهده کردند بعد به سمت درب رفتن تا به صاحب خانه خبر دهند.

 

1116cae52971921d7b57300e561868935ba9e21475cecc67d501562ecbd5d9ed

 

 انتظار می رود مسئولان امر اقدامی در خصوص اصلاح رفتار ماموران خود بکنند.
مامور اداره برق وقتی متوجه دوربین خبرنیمروز شد سریعا به طرف درب منزل شتافت تا درب بزند!!؟

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=18733

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. من شخصا از مامورین اداره برق پرسیده ام و اظهار داشتند که قبل از بالا رفتن تیر برق با فریاد زدن خبر خبر به بالای تیر برق می رویم و امکان ندارد درب تمام منازل را به صدا در بیاوریم

  2. بفرستید۲۰:۳۰تا همه ببینن ما کجا زندگی میکنیم

  3. سلام آقا چرا از مامورین اداره برق زابل چیزی نمیگید ک برای بازدید کنتور برق از رو در و دیوار میندازن خودشونو داخل خونه مردم اونم بدون اجازه و در زدن!اینجور ک ما شنیدیم!

  4. …………….بد نیست سرزده به اداره بروید.

  5. رد ضمن رفتار مامورا برق خیلی بد .