گندمـــ پرس : اهالی محترم دانشگاه 2 با ارسال نامه ای به گندمــ پرس خواستار انتشار وضعیت نامطلوب این خیابان جهت اطلاع مسئولین امر شده اند و از شهردار محترم درخواست نموده اند در صورت امکان حداقل نسبت به شن ریزی این مکان اقدام نماید.   آنچه از متن نامه این عزیزان بر می آید […]

گندمـــ پرس : اهالی محترم دانشگاه 2 با ارسال نامه ای به گندمــ پرس خواستار انتشار وضعیت نامطلوب این خیابان جهت اطلاع مسئولین امر شده اند و از شهردار محترم درخواست نموده اند در صورت امکان حداقل نسبت به شن ریزی این مکان اقدام نماید.

IMG-20150309-WA0019_resized

 

آنچه از متن نامه این عزیزان بر می آید نهایت صبر و استقامت و کم توقعی مردم سیستان را می رساند , که  جا دارد مسئولین امر عزیزان شهرداری و شورای شهر دراین خصوص اقدامی عاجل صورت دهندو حداقل همانگونه که عنوان شد درخصوص شن ریزی این خیابان اقدام نمایند.

دانشگاه 2 , مشتی نمونه خروار است و علیرغم اینکه شهرداری زابل در این مدت سه ماهه خدمات شایانی در شهر داشته است اما شرایط نامطلوب حاشیه شهر طلب میکند که برنامه ای جهت کم کردن این مشکلات در پیش گرفته شود و اجرایی شود.

متن نامه ارسالی بدین شرح میباشد :

با سلام لطفا مشکل ما رو به گوش شهردار محترم زابل برسونین.این کوچه ما منظور دانشگاه 2 خیلی وضعیتش افتضاحه نه شن ریزی هست نه همسطح سازی انجام گرفته زمانی که هم بارون میاد افتضاح میشه تمامش گل و لای و . . . 

IMG-20150309-WA0020_resized

 

لطفا تو سایتتون بزارین شاید اینطوری شهرداری کاری بکنه ممنون-البته وضعیت لوله کشی آب هم افتضاحه ما انتهای کوچه هستیم فقط حدود 100 متر با لوله 1/2 آب داریم و اداره آب باید لوله بزرگ بزاره ولی کسی جوابگو نیست

ممنون از شما

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه