شهرگندمـــ : پیش از ظهر امروز شیخ رضا لکزایی دستیار ویژه فرماندار زابل در بازدید از آتشنشانی و خوابگاه پسرانه بهزیستی زابل از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شد. دراین بازدیدها آنچه مشهود بود اینکه شرایط موجود آتشنشانی زابل بسیار وخیم و از لحاظ تجهیزات , بخصوص تجهیزات ضد حریق با مشکلات اساسی مواجه بودند. […]

شهرگندمـــ : پیش از ظهر امروز شیخ رضا لکزایی دستیار ویژه فرماندار زابل در بازدید از آتشنشانی و خوابگاه پسرانه بهزیستی زابل از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شد.

دراین بازدیدها آنچه مشهود بود اینکه شرایط موجود آتشنشانی زابل بسیار وخیم و از لحاظ تجهیزات , بخصوص تجهیزات ضد حریق با مشکلات اساسی مواجه بودند.

آنچه دراین بازدید قابل تقدیر بود اینکه  فرهاد میرحدی مدیرعامل آتشنشانی زابل سعی داشت بهر شکل ممکن مشکلات پیش روی مجموعه و کارکنان خود نشان دهد و بازدیدکنندگان را با مشکلات واقعی مواجه سازد تا بلکه راه حلی برای برون رفت از آن بیابند.

 

20141220_130237

 

لکزایی در جمع کارکنان آتشنشانی زابل گفت : شما دارید کاری الهی انجام میدهید و باید به دست تک تک شما بوسه زد , وی با ابراز نگرانی از عدم دریافت 4 ماهه حقوق کارکنان سازمان آتش نشانی زابل گفت : این مساله جای بسیار تاسف دارد و بنده پیگیر این قضیه خواهم بود.

 

20141220_130445

 

وی در بازدید از وضعیت خوابگاههای محل استقرار و استراحت کارکنان آتشنشانی زابل از وضعیت موجود اظهار تاسف و اعلام آمادگی کردند که جهت تجهیز این مرکز اقدام و پیگیری لازم صورت گیرد.

 

20141220_130856

 

کارکنان آتشنشانی نیز مهمترین مشکل پیش روی خود را عدم دریافت حقوق اعلام و خواستار پیگیری این مساله شدند.

 

در بازدید از وضعیت خوابگاه پسرانه بهزیستی زابل از مسئولین این خوابگاه و قلجایی معاونت بهزیستی زابل تشکر کرد.

 

20141220_132340

 

وضعیت خوابگاه بسیار خوب بود و امکانات کافی نیز دراختیار دانش آموزانی که در مرکز زندگی میکردند وجود داشت.

 

 

به گزارش شهرگندمـــــ به نقل از لکزایی مشاور فرماندار زابل , پس از پایان بازدید این مساله پیگیری و نوری سرپرست شهرداری زابل قول همکاری جهت پرداخت حقوق کارکنان آتشنشانی زابل در هفته جاری را داده است .

لکزایی افزود پیگیر هستیم علاوه بر پرداخت معوقات کارکنان , تجهیزات این مرکز نیز جایگزین شود.

وی در پایان مصاحبه از حسن نیت شهردار زابل تقدیر و تشکر کرد.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه