شهرگندمــــ : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان به نشست این هفته کمیسیون می‌آید، گفت: همچنین رحمانی فضلی توضیحاتی را درباره عملکرد و برنامه های پیش روی وزارت کشور ارائه می کند.   به گزارش شهرگندمــــ  به نقل از خانه ملت  , سیدحسین […]

شهرگندمــــ : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان به نشست این هفته کمیسیون می‌آید، گفت: همچنین رحمانی فضلی توضیحاتی را درباره عملکرد و برنامه های پیش روی وزارت کشور ارائه می کند.

 

index

به گزارش شهرگندمــــ  به نقل از خانه ملت  , سیدحسین نقوی حسینی  از حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست هفته جاری کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد وگفت: وزیر کشور با حضور در نشست روز سه شنبه ( 7 بهمن )‌کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به سوالات برخی از نمایندگان از جمله حسین طلا نماینده تهران و سیدباقر حسینی نماینده زابل پاسخ می دهد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست همچنین رحمانی فضلی توضیحاتی را درباره عملکرد و برنامه های پیش روی وزارت کشور ارائه می کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: در نشست این هفته کمیسیون همچنین برخی تحولات منظقه ای مانند حوادث یمن، سوریه و عراق مورد بررسی و بحث قرار می گیرد./

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه