شهریاری نماینده مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نطقی آتشین، ندای ملت ولایتمدار ایران اسلامی را از تریبون مجلس قرائت نمودند.

به گزارش گندم خبر, حسینعلی شهریاری نماینده مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نطقی آتشین، ندای ملت ولایتمدار ایران اسلامی را از تریبون مجلس قرائت نمودند.

 

وی ضمن گرامیداشت شهادت شهید بهشتی و یارانش، بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران رامصداقی از غیرت ایرانی دانست

 

دکتر شهریاری دولت را درکنترل کلیه امور ناتوان دانسته و کاهش شدید ارزش پول ملی به ۳۰۰ درصد، و زندگی زیر خط فقر مردم، ناتوانی دولت در کنترل نرخ ارز، طلا، و حتی مایحتاج عمومی مردم را از دلایل این سخنان دانست.

 

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که: دولت و مجلس به وظایفشان عمل نکردند و نطقهای نمایندگان هم فقط جنبه انتخاباتی دارد،

 

شهریاری رانت و زدوبند بعضی نمایندگان جهت ورود به مجلس را یادآورشد و از قولهای عمل نکرده رییس جمهور گلایه نمود.

 

دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور خطاب به مسئولان افزود: آیا منتظرید، مردم دولتمردان و نمایندگان را بیرون کنند تا به وظایفتان عمل کنید،

 

دکتر شهریاری در ادامه بیان داشت: جان مردم به لبشان رسیده و دولت و مجلس با سومدیریتشان نظام را از بین میبرند اما مردم پای نظام ایستاده اند ، بازاریان حق تظاهرات دارند چون مشکلاتشان را حل نمی کنید.

 

نماینده مردم شریف زاهدان در استمرار نطق خود با فریادی رسا در صحن علنی مجلس شورای اسلامی افزود: سیستان از بین رفت مردم دارند مهاجرت میکنند، ۳۰ درصد شهر زاهدان لوله کشی آب ندارد چرا وزیر نمیتواند مدیر نالایق پروازی خود را عزل کند در حالیکه قول داده است، چرا دولتمرد بی عرضه داریم ؟ گفتار درمانی بس است ،فاصله طبقاتی مجلس و دولت با مردم عجیب است.

 

در پایان این سخنرانی دکتر شهریاری افزود اگر دزدی و اختلاس نبود وضعیت ما خیلی بهتر بود.

 

فایل صوتی نطق شهریاری در مجلس

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه