گندم پرس : علیرضا نخعی مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار شبستان بیان داشت: علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امشب وارد زاهدان می شود.    مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش ۲۴ اردیبهشت به زاهدان سفر می […]

گندم پرس : علیرضا نخعی مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار شبستان بیان داشت: علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امشب وارد زاهدان می شود.

 

 مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش ۲۴ اردیبهشت به زاهدان سفر می کند.

 

 

IMG16491614

 

 به گزارش گندم پرس به نقل خبرگزاری شبستان :  علیرضا نخعی مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار شبستان بیان داشت: علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امشب وارد زاهدان می شود.

وی افزود: وزیر آموزش و پرورش در فرودگاه بین المللی زاهدان مورد استقبال از سوی استاندار استان قرار می گیرد.

  

مدیرکل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: فانی در اولین روز سفر خود به زاهدان صبح روز پنچشنبه با حضور در گلزار شهدای زاهدان با آرمانهای انقلاب تجدید بیعت دارد و سپس در جلسه شورای آموزش و پرورش استان شرکت خواهد کرد.

 

نخعی گفت: شرکت در همایش عاری از بیسوادی در سالن اجتماعات خاتم استانداری، کلنگ زنی بزرگترین پروژه تجاری، اداری و رفاهی فرهنگیان جنوب شرق کشور، بازدید از نمایشگاه جلوه های تلاش و نشست صمیمی با فرهنگیان با حضور خانواده شهدا از دیگر برنامه های سفر وزیر آموزش و پرورش به زاهدان است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه