گندم پرس : عصرهامون حسن اعرابی مقدم  با بیان اینکه تعداد کل مسافران پروازی نیمه اول نوروز امسال 2هزار و 155 مسافر بود که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت، اظهار داشت: مجموع اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی زاهدان به ترتیب پروازهای ورودی 2 هزار […]

گندم پرس : عصرهامون حسن اعرابی مقدم  با بیان اینکه تعداد کل مسافران پروازی نیمه اول نوروز امسال 2هزار و 155 مسافر بود که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت، اظهار داشت: مجموع اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی زاهدان به ترتیب پروازهای ورودی 2 هزار و 278 نفر و  در پروازهای خروجی 2 هزارو 398 نفر ثبت شده است.
وی با بیان اینکه این تعداد مسافر با 23 پرواز عزیمت کرده اند، افزود: 4 هزار و 197مسافر با 44 پرواز ورودی و خروجی داخلی عزیمت کرده اند و 479 مسافر با 2 پرواز ورودی و خروجی خارجی از فرودگاه بین المللی زاهدان عزیمت داشته اند.
مدیر کل فرودگاه سیستان و بلوچستان بیشترین آمار مسافران ورود یافته به زاهدان را 661 نفر در ششم فروردین ماه عنوان کرد و اظهارداشت: در مدت مزبور این تعداد مسافر با 7 پرواز به استان سیستان و بلوچستان عزیمت کرده‌اند.
اعرابی مقدم تصریح کرد: 6 پرواز داخلی نیز در روز هفتم فرودین ماه در فرودگاه بین المللی زاهدان صورت گرفته که 4 پرواز داخلی و 2 پرواز خارجی بوده اند.
وی افزود: در پرواز های هفتم فروردین ماه 478 مسافر خروجی و 487 مسافر ورودی بوده اند.
مدیرکل فرودگاه سیستان و بلوچستان همچنین گفت: در مدت 7 روز 2 هزار و 876 نفر از طریق این فرودگاه با 52 پرواز ورودی و خروجی به مقاصد مختلف سفر کرده‌اند که سهم پروازهای داخلی 5هزار و 24 مسافر و سهم پروازهای خارجی 617 نفر بوده است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه