تاریخ : شنبه, ۱۱ تیر , ۱۴۰۱ Saturday, 2 July , 2022

واقعیت ماجرای کلیپ توهین استاندار سیستان و بلوچستان

  • کد خبر : 47495
  • ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
واقعیت ماجرای کلیپ توهین استاندار سیستان و بلوچستان
فایل کاملی از توهین استاندار غیربومی توسط تیم خبری ایشان در فضای رسانه ای شب گذشته دست به دست شد تا شاید بتوانند کمی از داغ به دل مانده خبرنگاران کم کنند.

فایل کاملی از توهین استاندار غیربومی توسط تیم خبری ایشان در فضای رسانه ای شب گذشته دست به دست شد تا شاید بتوانند کمی از داغ به دل مانده خبرنگاران کم کنند.

گندم خبر، متاسفانه فایل اصلی کلیپ پخش شده ابعاد تازه ای از اتفاقات تلخ را به تصویر کشید و نشان داد که خبرنگاران استان در بیان مشکلات چنان پیروز بوده اند که نماینده رئیس جمهور در استان را به سمت توهین به این قشر زحمت کش سوق داده است.

مشکلات کمبود سیلندر گاز و صف های طولانی از حضور مردم برای تهیه گاز مدتی است زندگی مردم را در نقاط مختلف استان بطور کامل مختل کرده است و استاندار از اینکه مردم منازل خود را گاز رسانی نمی کنند اظهار گلایه نمود و به یکباره خبرنگاران را به مگس تشبیه کرد که روی فضولات نشسته (کمبود سیلندر گاز در استان) و زنبور عسل را نمیبینند.

وی در ادامه جلسه شورای برنامه ریزی استان از مشکلات اقتصادی زبان به میان می آورد و به مشکلات گاز که توسط دادستانی در حال رصد بوده است می تازد و به نماینده دادستان که برای بررسی موضوع در محل توزیع سیلندر رفته است می گوید “دادگری یک چرت و پرت های می گوید” .

متاسفانه استان سیستان و بلوچستان و مردم نجیبش زیر خروارها خروار مشکل کمر خمیده است و خبرنگاران با تمام کاستی ها سعی می‌کنند مشکلات را به هر شکل ممکن بیان بکنند تا شاید مشکلی کم و دردی از دردها کم شود.

استاندار در این جلسه همچنین درخواست داشت از مدیران استانی و بخش خصوصی باید عذرخواهی کنیم که در این شرایط سخت اقتصادی تلاش می کنند و گاهی خنجر از پشت میخورند‌.

شاید منظور جناب آقای موهبتی این بوده است بخاطر زنبورعسل های که برای مردم عسل خوب و درجه یک تامین کرده اند و گره ای از مشکلات مردم باز کرده اند باید عذرخواهی کنیم.

متاسفانه مدیران استانی که اغلب غیربومی و از همشهری‌های اقای استاندار هستند گویا چنان در مقابل بیان مشکلات شرمنده خود شده اند که برای فرار رو به جلو توهین را انتخاب کرده اند، مدیرانی که اگر به کارنامه‌ و پرونده‌شان بنگریم سند افتخاری یافت نمی شود.

خبرنگاران که به راستی افسران جنگ نرم هستند وظیفه ذاتی خود را بدرستی یاد دارند و می دانند چگونه مشکلات را بیان کنند تا حق الناسی به گردنشان نباشد اما آقای استاندار ایکاش شما و دولتمردانی که لایق خدمت به این مردم نبودید هم کمی از حق الناس‌هایی که به گردنتان هست کم می کردید و بجای توهین در جلسه برنامه ریزی استان به این و آن برای شانه خالی کردن از مشکلات، کمی برنامه ریزی می کردید چالش های بوجود آمده برای مردم در صف های تحویل روغن، نان، مرغ و گاز حل شود.

رسانه گندم خبر اعلام می دارد زین پس مشکلات مردم را کمافی سابق بدون هیچ کمی و کاستی در کنار زیبایی های که در گذشته بوده و حال نیست را پخش نماید تا از عمق مشکلات مردم شما مدیران سازنده کندوهای عسل بیشتر آگاه شوید.

 

یا حق
مجتبی نورا – عضو تحریریه رسانه گندم خبر

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=47495
  • دیدگاه‌ها برای واقعیت ماجرای کلیپ توهین استاندار سیستان و بلوچستان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 7انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.