تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ Monday, 15 August , 2022

واقـعـیـاتــی از سـریال در حاشیـه در ســاختـمان پزشـکـان زابل

 • کد خبر : 23440
 • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۳۲
واقـعـیـاتــی از سـریال در حاشیـه در ســاختـمان پزشـکـان زابل

گندمـــ پرس : یکی از شهروندان سیستانی با ارسال تصاویر و متنی از وضعیت بد مطب یکی از پزشکان شهر زابل گلایه کرده است . این نامه بهانه ای شد تا مطلبی کوتاه دراین خصوص بنویسیم و گلایه های بحق شهروندان سیستانی را منتقل نماییم تا شاید . . . . . . . متاسفانه […]

گندمـــ پرس : یکی از شهروندان سیستانی با ارسال تصاویر و متنی از وضعیت بد مطب یکی از پزشکان شهر زابل گلایه کرده است . این نامه بهانه ای شد تا مطلبی کوتاه دراین خصوص بنویسیم و گلایه های بحق شهروندان سیستانی را منتقل نماییم تا شاید . . . . . . .

متاسفانه موضوعی که مطرح شده , یعنی وضعیت بسیار نامناسب مطب پزشکان از لحاظ نوع مبلمان در بیش از 80 درصد این مکانها صدق می کند و علت هم مشخص نیست که قشر پزشک جامعه که باید دراین موارد الگوی دیگران باشند چرا و به چه دلیل اینگونه با مردم برخورد می کنند و اوضاع محل کارشان چرا اینقدر بهم ریخته و آشفته است وچگونه اجازه می دهند منشی آنها با مردم بد رفتاری کند , انهم مردمی که از مظلوم ترین مردمان زمینند ؟ و دستگاههای ناظر هم دراین خصوص کوتاهی می کنند.

اگر خوب توجه شود , برخی ازمسائلی که در سریال درحاشیه مهران مدیری رخ میداد و موجبات دلواپسی و نگرانی برخی از جامعه پزشکان را نیز فراهم آورد در شهر زابل بخوبی قابل مشاهده است .

 

bfc9c335624db4dbdd80170b973f96aeb3f1f922

 

 

عدم نظارت و عدم توجه به حقوق بیماران

گندمــ پرس : در ادامه خواهید خواند که همانگونه که منشی این خانوم دکتر هم فرمایش کرده اند دراین خصوص مطالب بسیاری نوشته شده است , آیا با توجه به وضعیت نامطلوب مطب ها در چهار راه دکترا نباید فکر کنیم که درعدم نظارت صحیح و برخورد با متخلفانی که حقوق بیمار را رعایت نمی کنند به عمد برخوردی صورت نمیگیرد ؟

سوال دیگری که مطرح میشود این است که به واقع چه تفاوتی میان پزشک شاغل در سیستان با پزشک شاغل در دیگر شهرهاست که چنان مطبهای زیبایی دارند و حقوق بیماران را رعایت می کنند و به آنان احترام می گذارند و برخی پزشکان شاغل در سیستان حتی امکانات اولیه را برای بیماران خود فراهم نمی کنند ؟ آیا وقت آن نرسیده که با پزشکان متخلف سیستان نیز برخوردی صورت گیرد ؟ آیا تخلفی بالاتر از توهین به مردم وجود دارد ؟ اینها تماما سوالاتیست که مدتهاست بی جواب مانده و اراده ای هم نه تنها برای رفع این توهین ها و نه برای پاسخ به این سوالات مشاهده نمی شود.

 

آنچه مطالعه میفرمائید مشت نمونه خروار است و به قول نگارنده این نامه کوتاه , ما به امید زنده ایم و البته اگر تدبیری باشد امید هم در پی خواهد داشت ان شالله.

20150423130714

 

متن نامه ارسالی بدین شرح است

با سلام : امروز عصر مورخ ۲/۲/۹۴ مریضی داشتم ، مطب خانم دکتر ر – ب متخصص …. ، متاسفانه در سالن انتظار  صندلی ها شکسته و تخته زیرین آن را نیز بر عکس گذاشته بودند ,  بطوری که سر دو عدد پیج سر تیز هر کدام حدود ۷ میلیمتر به سمت بیرون مشاهده می شد و چنانچه کسی روی صندلی  می نشست بی شک زخمی و لباسش پاره می شود.

 

201504231142132

 

به منشی ایشان عرض کردم , این صندلی میخ دارد ، گفت میخ نیست پیچ دارد گفتم این پیچ ها سر تیز هستند , چرا تعمیر یا تعویض نمیکنید ایا به دکتر گفتید ، گفت دکتر میداند و گفتم من از این ها عکس میگیرم و در سایت و روزنامه ها میگذارم , گفت قبل از شما هم خیلی ها عکس گرفتند و رفتند دوباره گفتم دکتر چیزی نگفت بابت تعمیر این صندلی ها ، و منشی محترم بمن گفت من وقت ندارم با شما صحبت کنم , ایا واقعا حق ما مردم سیستان همین است که اینگونه برخورد شود و اینگونه محیط های زندگی کنیم ؟ از مسئولین امر خواهشمندیم دراینخصوص رسیدگی نمایند.

 

با بیان نظرات و دیدگاههای ارزشمندتان مـا را در ساخت قسمت بعدی این سـریـال یـاری فـرمائید .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23440

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 56در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵۶
 1. کجای کاریداز شماخواهش میکنم یک گزارش از کلینیک تخصصی بیمارستان امام هم داشته باشیداوضاع اونجا به مراتب بدتر است

 2. خدایش بعد میگن پزشک ها حق دارند اعتراض کنند برای پخش فیلم در حاشیه.
  …….

 3. ممنون از اطلاع رسانی گندم پرس

 4. باسلام ،متاسفم برای این منشی که این گونه با ارباب رجوع برخورد کرده،………..

 5. حالا این متخصص سونوگرافی که ایشون در مورد مطبشون نوشته از نظر اخلاقی انسان بسیار مودبیه و حداقل واسه مریضاش وقت میگذاره اگه برید مطب متخصص زنان ……….. چی میگید؟؟ اون از وضعیت صندلیها که خودم به چشم خودم شاهد بودم که پایه های یکی از صندلی های سه تایی به محض نشستن بیمار شکست و هر سه نفر روی زمین پخش شدند!! تار عنکبوت های در و دیوار مطب ایشان و دستکش یکبار مصرفی که برای معاینه ی همه بیماران به طور مشترک استفاده میشود یا تخت معاینه ای که آنقدر کثیف است که…!! از رفتار غیر انسانی منشی شان بگویم یا ده تا ده تا همزمان بیمار ویزیت کردنشان یا نوشتن نسخه های فوری فوتی بدون حتی شنیدن صحبت های بیمار؟!! انگار ایشون علم غیبی چیزی دارن که هنوز بیمار دهن باز نکرده نسخه اش آماده است.از چی بگیم که از ماست که بر ماست!! تا وقتی همه سکوت میکنن و چشمشون رو به حقیقت و انسانیت می بندن اوضاع همینه.

 6. آقا یونس دیگه وقتشه .
  مگه شما از مهران مدیری چی کم داری ؟ !!!
  سری دوم شو شما تو زابل بساز .
  اگه دکتر کم داشتی ما هستیم .

  • سلام این قسمت اولش بود , در پایانعرض کردیم شما جهت ساخت قسمت دوم ما را یاری کنید تا شاید تلنگری ایجاد شود

  • درود بر یونس که مثل ما بی تفاوت وبی خاصیت نیست .

 7. اصل پنجره های شکسته:
  روانشناسان امریکایی 60 سال پیش دریافتند در محلات جرم خیر نیویورک اگر یک پنجره شکسته در خیابان تعویض نگردد فردا پنجره ایی دیگر شکسته خواهد شد اما در صورت تعویض پنجره شکسته سایر پنجره ها سالم خواهند ماند و هنجار شکنی اجتماعی روی نخواهد داد.بر این اساس اگر فردی که فحاشی می نماید سخن گفتن خود را اصلاح نکند زمینه انجام جرم در آن فرد چندین برابر سایر افراد است .به همین ترتیب اگر برای جمعی امکانات مناسب تهیه گردد خود بخود این افراد دارای اعتماد بنفس شده و دیگر راضی به انجام کارهای فرومایه نمی شوند .
  اما عدم توجه این پزشک محترم که از جامعه فرهیخته می باشند جای سوال دارد و احتمالا ریشه در ………………………..
  باور بفرمایید یک مسول حتی جناب فرماندار با سرکشی به مراکزی که خدمت عمومی به مردم شریف سیستان می رسانند و موظف نمودن انها به اصلاح ظاهر و نحوه خدمت رسانی می تواند سطح رضایت هم شهریان را تا حد بالایی بدون هزینه مالی ارتقا دهد.

 8. واقعا تاسف داره این وضعیت و این نحوه پاسخگویی…

 9. همه پزشکان که به این مناطق می آیند صرفا …………………….، بنده دیده ام بومی ها هم حتی ذره ای دلسوز نیستند، طبق برنامه ارتقا کیفیت خدمات ویزیت بایستی هر پزشک متخصص در ساعت ۸ بیمار را ویزیت نماید تا مبلغی به عنوان ما به التفاوت ویزیت حدود ۷ تا ۸ هزار تومان به ازای هر ویزیت به پزشکان داده شود ولی در این شهرستان پزشکان بخصوص گروه اطفال و داخلی در حدود ۳ ساعت به جای ۲۴ بیمار نزدیک و حتی بالای ۱۰۰ بیمار میبینند و وقتی از مزایای آنها کم میشود چنان برخوردی انجام میدهند، که کاری از دست کسی هم بر نمی اید،

  همچنین شنیده می شود که در روزهای مقیمی که روزانه فقط برای اسمشأن در برنامه است از ۵۰۰ هزار تا ۷۵۰ هزار تومان دریافت میکنند که مثلا شب در بیمارستان حضور داشته باشند که غیر از چند پزشک بقیه نمیایند و زور کسی هم بهشون نمیرسه، تازه خلاف هم هست که در روزهای مقیمی در کلینیک بیمارستان حضور نداشته باشند ولی با این که آمدند و نباید نه مقیمی و نه ویزیت بگیرند آیا این درست است یا نه ؟؟

 10. این که خوبه مطب دکتر پوست ………. باید برید تا ببینید چقدر به مردم وشعور مردم توهین میشه……..

 11. عزیزم چرا مطب ……………. شهر نمیرن یا نماینده مردم که هر دو بومی هستند ببین با مردم چه بر خوردی دارن

 12. خدایا… وقتی………………….. با ارزش می شوند ارزشها عوض میشود!من اینطور می گویم!

  زمانی واژه بیماره انسانی بود که کمک به بهبودش یعنی اجرای بندی از انسانیت و درنهایت رضایت خدا!! اما امروزه واژه بیمار یک اصطلاح کتابی شده و تعریفی پیدا کرده! انگار بیمار تعریفی مشابه ضایعات در تولید و صنعت دارد… دیگر بیمار به چشم انسان دیده نمیشود.

  همسر بنده در زایشگاه بیمارستان امام علی زابل طرح خود را گذراند. می گفت :……………………………………….
  خب … وجدان کجاست؟!

  یعنی امروزه باید بجای گفتن واژه خدا خیرتان بدهد………………………

  این حق الناس است!

 13. اینهمه مشکل هست شما گیر دادید به دوتا پیچ صندلی مطب یک پزشک!واقعا زود تحت تاثیر سریال های ابکی تلویزیون قرار میگریید

  • متاسف هستم که چشم شما حقیقت را نمی بیند با احترام به پزشکان، شایسته است دستگاه عریض و طویل دانشگاه علوم پزشکی زابل به وظایف نظارتی خود کمی کمی کمی عمل کند

  • متاسفم که ……………………….تحمل یک انتقاد ساده را ندارد . چه فرقی است بین سایر تحصیل کرده ها و پزشکان ……………………… …………………………… . بیمار برای کسب سلامتی ناجار به تحمل هر وضعیتی است و مقصر اصلی هم دولت است که در درجه اول نرخ برای این ها تعیین می کند و در درجه دوم مرزها را بر روی پزشکان خارجی بسته……………………….. مگر ایرانی ها در خارج طبابت نمی کنند ؟ چرا خارجی ها اجازه طبابت ندارند تا این انحصار شکسته شود .

 14. آقای دهمرده نگاه به شیک بودن ساختمان بیمارستان امام علی زابل نندازید روز سیزده بدر که بارون زده بود می یومدید میدیدید که طبقه دوم بیمارستان داخل راهرو اصلی روبروی اتاق عمل چه جوری آب میریخت و شرمم اومد عکس بگیرم چون از خود پرسنل که (خواهر )بود داشت تمیز میکرد فکر کن موتور دو اینچ روشن باش اب می اومد

 15. سلام واقعا اوضاع تاسف باریه.

  من سالی یکبار میام زابل اگه بمیرم، دکتر نمیرم .
  بابت گزارشتون ممنون.

 16. چرا مخفف اسم پزشک سونوگراف رو در گزارش درج کردید اما مخفف اسم متخصص زنان رو که من در نظرم نوشته بودم سانسور کردید؟ با سانسور کردن هیچ حقیقتی عوض نمیشه فقط بی طرفی شما در نظر امثال من زیر سوال میره!

  • سلام مطلبی که منتشر شده ما از صحتش مطمئن شدیم و منتشرش کردیم , مطلب ارسالی شما بدون استناد لازم ارسال شده و نیاز به اثبات دارد لذا از اوردن نام خودداری شد

 17. منون از اطلاع رسانیتان

 18. یونس جان حتما به قسمت زایشگاه بیمارستان امام علی (ع) و قسمت سونوگرافی سر بزنید من خودم مدرک دارم که ………..

 19. سلام
  همیشه برای من جای سوال است چرا پزشکانی که از قشر تحصیل کرده هستند اینقدر محل و دفتر کارشان کثیف، بد بو و به هم ریخته است.علی رغم درآمد بسیار بالا متاسفانه 4 یا 5 پزشک در یک راهرو حاضر نیستند به یک خدماتی ماهی 100 هزار تومان یا کمتر بدهند که محل را نظافت کند.
  دریغ از یک صندلی درست
  دریغ از یک تهویه درست
  دریغ از یک کولر درست
  ….
  بعضی از مطب ها آدم رو یاد گاراژهای قدیم میندازه. واقعا جای تاسفه.

 20. با سلام ما از محل نشستن گلایه نداریم. حداقل به مطب پژشکان مراجعه می کنیم هم برخی از پزشکان و هم منشیهای آنها طوری با مردم برخورد می کنند انگار این افرادآدم نیستند. البته گناه از مسئولین است که اگر از کسی شاکی هم بشیم راحت از کنار مسئله می گذرند. ای مسئولین شما در برابر این مردم در روز قیامت باید پاسخگو باشید از خدا بترسید نه از مردمی که مثل شما هستند. که در روز قیامت نه پول و نه قدرت و نه مردم هستند و عذاب سختی است.

 21. از مسولین گندم پرس عاجزانه تقاضا میکنم گزارشی از بیمارستان حاشیه زابل (همان بیمارستان 224 تختخوابی که نزدیک مرغداری ها هست )که در جنوب شهر زابل قرار دارد تهیه کنید البته گزارش جامع و مانع باشد: شامل فضای سبز محوطه بیمارستان و کیفیت مصالح استفاده شده در محوطه نوع سنگ فرش و آسفالت ، رنگ آمیزی ،گل کاری ،چمن بیمارستان ، نوع درخت ها و… ، گزارشی از وضعیت ورودی بیمارستان و وضعیت اسفناک آسفالت جلوی در بیمارستان ، تهیه گزارش از سگ هایی که برای گردش به محوطه بیمارستان می آیند، تهیه گزارش از وضعیت داخلی و نوع طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان و رنگ آمیزی درب ها و نقاشی دیوار ها و سقف ،تهیه گزارش از آب سردکن های بیمارستان، علت بوی بد در راهرو های بیمارستان ، وضعیت روشنایی در داخل و خارج بیمارستان ، گزارش از داروخانه بیمارستان و کارهایی که آنجا انجام میشود ، گزارش از وضیعیت اسفناک بخش ها ی داخلی و بخشیهایی که مریض ها بستری میشن ، گزارشی از وضعیت اورژانس ، تهیه گزارش از رفتار بد پرستاران و دکتر ها و پرسنل بیمارستان ، بررسی آمار افرادی که در طول یک سال در این کشتارگاه ببخشید این بیمارستان راهی دیار باقی میشن ، گزارشی از آشپزخانه بیمارستان وکیفیت غذاهایی که به بیماران داده میشود و خیلی از موارد دیگر

 22. در کجای دنیا در مدت یک دقیقه بیمار در مطب ویزیت میشود! فکر کنم زابل از این بابت رکوردار گینس باشه!!!و همچنین در کجای ایران وقتی برای ویزیت نزد دکتر میروی چند نفر از مریض ها کنار دکتر نشسته و به صحبت های تو و دکتر گوش میدهند!!!

 23. لطفا از گرفتن رومیزی ببخشید زیر میزی در سیستان هم گزارشی تهیه کنید!

 24. اولاً خب مشخصه در شهر بزرگ چرا اون قدر احترام و رفتار خوب میبینید چون اون جا اگه اگر یه پزشک رفتار بدی داشته باشه پزشکای متخصص دیگه ای هستن ولی اینجا به قول مشهور آش کشک خاله هست مجبورین پیش همون متخصص برین و فکر نمیکنم این پزشکان نه از نظام پزشکی نه دانشگاه علوم پزشکی حساب ببرن مبلمان و وضعیت مطب که دیدین حتی فکر کنم یه پزشک متخصص زمان خاصی باید در اختیار بیمار بذاره و تعدادی مشخص بیمار ببینه که اونم قابل مشاهده بوده تازه خود همین منشی ها هم دلخونی دارن حقوقی گاهی بسیار ناچیز و…. این وضعیت مطب هاست حالا خود کلینیک ها هم ببینید دو روز پیش یکی نقل میکرد دکتری در روز …. تا عمل داشته مادر من عمل …. بوده واقعا فاجعست اگه درست باشه

 25. گندم پرس از کثیف بودن ملحفه های اورژانس بیمارستان حضرت امام داخل شهر هم عکس بگذارید. باید نظارت بیشتری بشه

 26. شما الان وقتی که میگین تعرفه الان خانوم دکتر بجای دویست تومن پنجاه تومن از مریض میگیرن چرا به این مسایل توجه نمیکنید
  ایشون خیلی از سونوها را با تخفیف میگیرند
  اینجا تعرفه ها بشدت پایین است
  لطفا اطلاعات صحیح را تو سایت بذارید

 27. من خودم در بیمارستان امیر سی تی اسکن داشتم ولی خانم دکتر موقع نوشتن گزارش برای اطمینان بیشتر خودش سونوگرافی هم انجام داد شاید پزشک دیگه ای بود فقط با دیدن همون سی تی گزارش رو مینوشت ولی برای اطمینان بیشتر این کارو کرد که جای تقدیر داره باور کنید امکانات خوبه ولی اولین چیز وجدان و اخلاق پزشکه که مهمه و بعد از اون صد در صد امکانات

 28. برای من در این مطب اتفاق افتاد وشلوارم پاره شد

 29. سال پیش حالم خوب نبود به اورژانس یکی از بیمارستانهای زاهدان جهت وصل سرم رفتیم،اما ترجیح دادم با بیماری کنار بیایم تا اینکه چند بیماری دیگر به من هدیه شود و درمان را در خانه و با دعوت از یک پرستار بازنشسته ادامه دادم. حالا این مرکز استان ویکی از بیمارستانهای با کلاس شهر بود. خدا رحم کند به مطبهای پزشک در زابل که وقتی وارد می شوی فکر می کنید مرکز پیک نیک پر کنی یا موتور خانه ساختمان ویا انباری دزد زده است.علتش هم جدای از مسائل نظارتی و قانونی ، شاید این باشد که مردم ما خودشان با این شرایط کنار می آیند. در یک مطب آشفته، پزشک؟!! می آید و هربیمار را با سرعت برق وباد معاینه می کند و نسخه برایش می پیچد،اما درمان آن زمان بسیار طولانی طول می کشد و بعد از مثلاَ یکی دو سال دکتر با کمال تاسف می گوید :وای بیماری شما این نبوده این یکی است وباز دوباره روزاز نو روزی از نوع دیگر و… هیچ کس هم شکایتی ندارد وتنها اعتراضی بی ثمر چون آنها بیمه مسئولیت واز این حرفها دارند و حق دارند زندگی وسلامت مردم را به باد فنا دهند. هرچند در همین مطبها هستند پزشکانی که از مردم ضعیف ویزیت نمی گیرند و بعضی اوقات حتی پولی هم به آنها جهت پرداخت پول دارو می دهند. اما در کل اوضاع مشابه بیمارستان آقای مدیری است.

 30. انشالا… با قرار گرفتن افزایش 15 درصدی مشکلات دکترهای این شهر هم حل خواهد شد به امید روزهای خوب

 31. چند روز قبل از عید رفتم تو یه اداره دیدم یه نفر داره با سر وصدا از در
  ساختمون میاد بیرون و با مدیر اون اداره بر سر استخدام دعوا میکنه و ظاهرا
  حقش پایمال شده بود که حرفهای اون جوون شد دست مایه ی این شعر..
  می زند خود را به نافهمی، ولی خر نیستم !
  مشکل من ذاتیست و زودباور نیستم!!
  پول و پارتی داشت یارو،ما سیاهی لشگریم؟!
  گرچه بی دینم ولی قدر تو ………نیستم!!
  برگه هایم را بیاور امتحانم را ببین
  مردک ……… من برگ چغندر نیستم!!
  تاکه زورت می رسد ازما سواری میکشی؟!
  من به زیرت می کشم شیرسماور نیستم!!
  رتبه ی من رارساندی آخرین فردی که بود؟!!
  …………………………. خر نیستم!!

 32. از مسئولین گندم پرس تقاضا میکنم پیگیر آوردن دکتر پوست به سیستان باشن چون ……….

 33. کارتون خ زشت بوده.شما اگه میخواستین از اوضاع مطبهای زابل انتقاد کنید باید به همه جا سر میزدید.نه اینکه اسم یکی از با اخلاق ترین پزشکای ایرانو خراب کنید.هنین خانوم دکتر تو خیابون حتا جواب بیماراشو با لبخند و احترام میده.همین خانوم دکتر برا بیمارای کم بضاعتش تخفیفای آنچنانی میده یا حتا رایگان ویزیت میکنه.شما سر کلاسایی ک تدریس میکنه رفتید؟؟؟؟شما خودتونو منتقد میدونید؟؟؟یا خواستید عمدآ اسم این دکتر مهربونو خراب کنید؟ حیف اون دکتر که شماها قدرشو نمیدونید.برای شنا دکترایی خوبه ک با تحقیر باهاتون حرف بزنن.نه کسی ک خودشو حتا با داشتن رتبه یک کنکور در حد ی آدم متوسط پایین میاره

 34. خیلی زود تحت تاثیر یک سریال قرار گرفتید.ی سوال ازتون دارم.چرا ی مستند در مورد اتوبوسای خط واحد تهران ساخته شده بود و همه به اتفاق نظر دادن ک خراب بودن صندلی اتوبوسا تقصیر مردمه.اما خراب شدن صندلی مطب تقصیر دکتره؟؟؟

 35. مشکلات مطب های پزشکان سیستان
  1.غیر بهداشتی …..
  2. معاینه چندین نفر همزمان مانند ………….
  3.وقت نگذاشتن برای مریض
  4………………..
  5…………………
  6. داروخانه ها…………………. از نظر آفتابگیر بودن، گرم بودن و عدم تهویه و ……………………….
  7.نداشتن …………….
  …………………
  ……………..
  10 نداشتن مشاور دارویی در برخی داروخانهها و تجویز داروهای متداخل یکدیگر

 36. حریم بیمار یکی از حقوق اساسی هر فرده.حالا فرق نمیکنه مطب این خانم یامطب سایر پزشکان سیستان.میبایست ……………………..هرچقدر هم من پزشک محترم باشم میبایست اینو واسه دیگرانم بخوام.نه فکر ویزیت20تومنی که هرچی بیشتر ببینم پول بیشتری کاسب میشم.بیخود نیست که تو کشور ما درامد یک پزسک35برابر یک فرد درامد متوسطه درحالیکه در المان2.8برابره.احتمالا در زابل به45برابرم میرسه.فکری باید کرد

 37. …………!! بعضی دکترها حاضر نیستن چندتا صندلی بخرن و یه کمی به سرووضع مطبش برسن در حالی که محاسبه درامدهاشون و موجودی حسابحاشون الان توسط ماشین حساب هم غیر ممکن شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 38. خدا یا به ما یه مرگ سرپا و با عزت بده تا گرفتار دکتر نشیم

 39. سلام برادر دهمرده، بله زابل محل آزمایش شده و مردم زابل موش آزماشگاه شده اند،یادمان نرفته زمانی که …………………………………. با بی تخصصش با جان بیماران بازی میکردو کسی ازش نپرید و رفت متاسفانه این مشکلات روز به روز درحال افزایش هست وکسی ازشون نمیپرسه متشکرم ازتون

 40. ای سایت …………برای همیشه خداحافظ چون گردانندگانت رفتارشان بوی تخریب و……می دهد

  • سلام فکور عزیز , چیشده که از ما دلگیر شدی>؟؟

   • شما نظراتم را که حاوی هیچ گونه تخریب، توهین و تهمت نیست و واقعیت را بیان می کند سانسور می کنید پس لطف کنید قسمت ثبت نظرات را از سایت حذف کنید

    • کمی ادبیات خودتون رو تغییر بدید همون نظر رو با کلماتی دیگه میشه بنویسید منتشر هم میشه

 41. منم با حرفای نریمان.شهروند.مریم و فکور موافقم.این گزارش بوی خراب کردن ی فرد رو میده.شما گزارش ی مطبو فرستادید و باعث پیس داوری مردم در مورد اون پزشک شدید.من قبلا این پزشک محترم و باسواد رو ملاقات کرده بودم.و این گزارش شما باعث شد از این سایت بدم بیاد و در مورد بقیه اخبار این خبر رسانی در مورد صدق اخبار شک کنم.

  • سلام
   ممنون از لطف شما
   دراین گزارش از شخص پزشک صحبتی به میان نیامده و شناختی نسبت به ایشان و اخلاقشان نیز وجود ندارد , لذا تنها مواردی که بیان شده است وضعیت بد مطب و سالن انتظار آن می باشد که اگر دراین خصوص مثال صحبتی دارید ارائه بفرمائید , آنچه بعنوان نمونه بیان شده است مشت نمونه خروار است که همانگونه که در بالا ذکر شد بیش از 80 درصد مطب پزشکان شهر ما به این افت دچار هستندبرعکس اینکه شما از ما بدتون میاد ما از شما که دلسوزانه پیگیر مسائل شهر و دیار مون هستید خوشمون میاد و تشکر می کنیم , درود برشما
   و در نهایت سعی کنید وقتی نظری از یک ای پی و یک سیستم ارسال میکنید اسامی مختلف بکار نبرید چون ای پی شما ثبت و مشخص می شود که ارسال کننده و اسامی که نام بردید همه از یک ای پی بوده است یا حق

 42. سلام خواهشا ب موضوع زیر میزی های……………………… هم نگاهی داشته باشین واقعا خیلی ظالمن اگه پول ندیم عمل نمیکنن چرا این شهر………………

 43. من از صمیم قلب از اقای مهران مدیری متشکرم ک دنیای پزشکی ایران رو زیر ذره بین سینما بردن