گندمـــ پرس : آینده سازان سیستان و وارثان یعقوب و رستم را دریابیم. برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در زابل/ وظیفه و رسالت سیستانی ها در قبال تعالی آینده سازان سیستان و وارثان یعقوب و رستم چیست؟ براساس اعلام نظر کارشناسان یکی از مباحثی که باعث افت تحصیلی و عدم فراگیری مطلوب تعلیم و تربیت […]

گندمـــ پرس : آینده سازان سیستان و وارثان یعقوب و رستم را دریابیم.

برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در زابل/ وظیفه و رسالت سیستانی ها در قبال تعالی آینده سازان سیستان و وارثان یعقوب و رستم چیست؟ براساس اعلام نظر کارشناسان یکی از مباحثی که باعث افت تحصیلی و عدم فراگیری مطلوب تعلیم و تربیت ازسوی دانش آموزان میگردد، فرسوده بودن مدارس است، همچنین برابر آمار غیر رسمی حدود 50 درصد از مدارس منطقه سیستان فرسوده می باشند .
گفتنی است : چندی قبل مشابه همین همایش در شهرستان چابهار برگزار گردیده است که چند میلیارد تومان با مشارکت مردمان نیک اندیش چابهار جمع آوری و به امر مدرسه سازی اختصاص یافته است.
url
 
و اما وظیفه و رسالت سیستانی ها در قبال تعالی آینده سازان سیستان و وارثان یعقوب و رستم چیست؟
آنچه باعث شکوهمند برگزار شدن این جشنواره و ما حصل آن خواهد شد مساعدت و همیاری تمامی سیستانی ها غیور در اقصی نقاط گیتی می باشد.
سیستانی هایی که برای اعتلای سیستان و تعلیم و تربیت فرزندان خویش و آینده سازان سیستان از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.
آری اکنون نوبت ماست،من و شمایی که در هر پست و مقامی هستیم ، چه در داخل و چه خارج از میهن عزیزمان سکنی گزیده ایم و قلبهایمان به عشق این ملک و دیار می تپد .
بیاییم همه با هم با مشارکت و همیاری در این همایش ذره ای از دین و سهم خود را به سیستان ادا کنیم و نشان دهیم  رشد و ترقی خود را مدیون سیستان می دانیم. از دامان همین سیستان متمدن برخاسته ایم و مدارج علمی و پله های ترقی را طی نموده ایم .
در عمل نشان دهیم که برای اعتلا و پیشرفت  آینده سازان و وارثان سیستان مال و دارایی که سهل است بلکه جان خویش را نیز فدا خواهیم کرد و ضمن اینکه اثبات خواهیم کرد که برای تعالی فرزندان مان خط و مرزی نمی شناسیم ، با این اقدام موجبات خرسندی حق تعالی را نیزفراهم آوریم.
وعده ما ساعت 9 روز شنبه برابر با نهم اسفند ماه 93 در محل سالن آمفی تئاتر داشگاه زابل «پردیس قدیم»واقع در خیابان هامون.

در همین راستا بزی سرپرست آموزش و پرورش زابل با حضور از اقشار مختلف مردم جهت شرکت در این مراسم به خبرنگار گندمــ پرس گفت : از تمامی سیستانیهای عزیز , چه آنهایی که ساکن زابل هستند  و چه کسانی که در دیگر شهرهای کشورمان و حتی خارج از کشور زندگی میکنند درخواست داریم به امر مدرسه سازی نگاه ویژه ای داشته باشند تا ان شالله مشکلاتی را که درحال حاضر در مدارس شهر زابل بدان گرفتار هستیم را بتوانیم با همیاری شما عزیزان مرتفع کنیم.
 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه