تاریخ : یکشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022

واجدان شرایط در انتخابات برای دریافت کارت ملی اقدام کنند

  • کد خبر : 29644
  • ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸
واجدان شرایط در انتخابات برای دریافت کارت ملی اقدام کنند

گندمــــ پرس : مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: افراد واجد شرایط شرکت در انتخابات که فاقد کارت شناسایی ملی هستند، برای دریافت کارت ملی هوشمند در استان اقدام کنند.   رضا راحت دهمرده مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان، با بیان اینکه از سال گذشته تاکنون بالغ بر 92 هزار فقره کارت ملی هوشمند […]

گندمــــ پرس : مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: افراد واجد شرایط شرکت در انتخابات که فاقد کارت شناسایی ملی هستند، برای دریافت کارت ملی هوشمند در استان اقدام کنند.

 

رضا راحت دهمرده مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان، با بیان اینکه از سال گذشته تاکنون بالغ بر 92 هزار فقره کارت ملی هوشمند در سیستان و بلوچستان صادر شده ،عنوان کرد: متولدین هفتم اسفندماه 76 و قبل از آن که واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند اما فاقد کارت شناسایی ملی نیز می‌باشند، برای دریافت کارت ملی هوشمند در استان اقدام کنند.
 
 

مدیر کل ثبت احوال سیستان و بلوچستان افزود: تا پایان سال جاری 100هزار کارت ملی هوشمند برای مردم این استان صادر و تحویل می‌شود.

 

 

دهمرده با اشاره به روند اینترنتی ثبت‌نام و نوبت‌گیری کارت هوشمند ملی ،گفت: ثبت نام اولیه و نوبت گیری برای کارت هوشمند ملی از طریق اینترنت و پایگاه اینترنتی www.ncr.ir صورت می‌گیرد و مراجعه کنندگان در تاریخ مشخص شده بر روی رسید خود باید به ادارات ثبت احوال مراجعه کنند. / باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=29644
  • دیدگاه‌ها برای واجدان شرایط در انتخابات برای دریافت کارت ملی اقدام کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.