هنرنمایی اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل

 • کد خبر : 32637
 • ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶
هنرنمایی اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل

گندم پرس: خیابان زال یکی از خیابان های است که عرض آن حدودا ۸ متر می باشد،همانطور که تصاویر مشاهده می کنید پنجاه درصد عرض خیابان با هنرنمایی اداره آب و فاضلاب شهرستان گرفته شده است. در پایان قضاوت را بر عهده شما شهروندان گرامی می گذاریم.

گندم پرس: خیابان زال یکی از خیابان های است که عرض آن حدودا ۸ متر می باشد،همانطور که تصاویر مشاهده می کنید پنجاه درصد عرض خیابان با هنرنمایی اداره آب و فاضلاب شهرستان گرفته شده است.

IMG_20160330_143600

IMG_20160330_143529

IMG_20160330_143635

در پایان قضاوت را بر عهده شما شهروندان گرامی می گذاریم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32637

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
 1. سلام چه عجب که گندم برای اولین بارموفق شده ازعملکردابفا زابل ومهندس اعلایی مطلبی بزاره ولی یک نصیحت ازمن به شماجناب رییس روخیلی ازاین خبرناراحت کردید

 2. هر کس از ظن خود شد یار من، کس نجست از درون من اسرار من……
  با احترام به این عمل اداره آب و فاضلاب، نکته ایی که توجه من را جلب کرد، این بود که شاید اداره راهنمایی و رانندگی تابلویی با علامت مربوطه در اختیار آنها قرار نداده و این حداقل امکانی بوده جهت جلوگیری از خطر و اتفاق ناگوار برای رانندگان و همشهریان عزیز و بس…. دست اداره آب و فاضلاب درد نکنه.

  • خانم گلشاهی تا جای که میدونم راهنمای ورانندگی هیچ مسولیتی درقبال این کارا نداره خوداب وفاضلاب وظیفه داره ایمنی کار وسلامت شهروندان را در نظربگیره وعلایم هشداردهنده درمحل مستقر کنه

 3. گندم پرس شما تازه این رو عکس گرفتید این که خوب است بقیه جاها رو برید نگاه کنید چه قدر …
  بقیه رو همه مردم فهیم سیستان می دانند.

 4. زمانی شهر زابل آباد خواهد شد که دهه های ۶۰و۷۰ وجود نداشته باشند….یک ارگان از ارگان دیگه بدترن تو زابل