گندمــ پرس : به مناسبت روز مادر و گرامی داشت هفته زن روز گذشته جمعی از حقوقدانان شهرستان زابل و زهک میهمان خانواده پر مهری بود که از عشق لبریز و از ایمان مالامال هستند عزیزانی که با همه سکوت، در دلهاشان فریادی نهفته است از جنس نور، از جنس مهربانی و از جنس عشق […]

گندمــ پرس : به مناسبت روز مادر و گرامی داشت هفته زن روز گذشته جمعی از حقوقدانان شهرستان زابل و زهک میهمان خانواده پر مهری بود که از عشق لبریز و از ایمان مالامال هستند عزیزانی که با همه سکوت، در دلهاشان فریادی نهفته است از جنس نور، از جنس مهربانی و از جنس عشق مادرانه.
چه بسیارند مادرانی که با وجود ناملایمات و نامهربانی های فرزندان در پاسخ سوال چه برای فرزندانت می خواهی، می گوید سلامتی و موفقیت و چه بسیارند مادرانی که آخرین دیدار فرزندان و نوه هایشان را به یاد نمی آورند اما هنوز با عشق برای فرزند، آرزوی سعادت و سلامت می کنند.

 

IMG-20150413-WA0003

 

محمدسراوانی مسئول کانون بسیج حقوقدانان زهک در حاشیه بازدید از سرای سالمندان ضمن تبریک روز مادر اظهار داشت: امروز فرصتی دست داد تا درایام ولادت حضرت صدیقه کبری فاطمه الزهراء (س) برای تجلیل از مادارن سالخورده به همراه دیگر حقوقدانان به مرکز سالمندان شهید خدری دیدار و از این مادران عزیز کمی دلجویی کنیم .

 

IMG-20150413-WA0006

 

سعید غفاری مسئول کانون بسیج حقوقدانان زابل در حاشیه این بازدید هدف از حضور خود و دیگر حقوقدانان را تجلیل از مقام مادرانی دانست که نسلی را پرورش دادند که در نقطه ای از جهان ارزشهای والای اسلامی را احیاء کنند.
غفاری ادامه داد:شرایط مادارن سالخورده به گونه ای است که نیاز بیشتری به محبت فرزندان دارند و همه ما باید قدردان این مادارن و همه مادارن میهن اسلامی باشیم .
صفدری مسئول آسایشگاه عنوان نمودند: سالمندان ازنظر روحی نیاز به گردش و استفاده از مناطق گردشگری مثل چاه نیمه و پارکها رادارند.

 

IMG-20150413-WA0002

 

IMG-20150412-WA00121

وی خاطرنشان کرد: علیرغم تمامی امکاناتی که با حمایت خیرین و سازمانهای ذیربط برای آنها در نظر گرفته می شود ولی همیشه جای خالی خانواده‌ها در کنار این عزیزان احساس می شود و اظهار امیدواری نمودند که برخی از خانواده‌ها به این باور مهم برسند که در سرزمین کهن، متمدن و مردم میهمان‌نواز سیستانی تنها آغوش گرم خانواده‌ها می تواند پذیرای این بزرگواران باشد.( دادمردان)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه