گندمـــ پرس : سال ۹۴ بدون شک شاهد حوادث تلخ و شیرین و خاصی خواهد بود , همانگونه که اطلاع دارید در پایان این سال انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. به گزارش گندمــ پرس  از همکنون  صدای پای کاندیداهای احتمالی در گوشه و کنار شهرهای مختلف کشور به گوش می رسد […]

گندمـــ پرس : سال ۹۴ بدون شک شاهد حوادث تلخ و شیرین و خاصی خواهد بود , همانگونه که اطلاع دارید در پایان این سال انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

به گزارش گندمــ پرس  از همکنون  صدای پای کاندیداهای احتمالی در گوشه و کنار شهرهای مختلف کشور به گوش می رسد , استان ما نیز از این قاعده مستثنی نیست و از روزهای اول سال و ایام نوروز کاندیداها با حضور در جمع مردم سعی در جلب نظر انها داشتند.

در عین حال در شهرهای مختلف اسامی گوناگونی از افراد بعنوان کاندیداهای احتمالی مجلس دهم به گوش میرسد , منطقه سیستان نیز که در مجلس دو نماینده دارد از این قائده جدا نیست و از همکنون کاندیداهای قدیمی و جدید مشغول فعالیت می باشند.

 

IMG-20150619-WA0002

 دکتر فرهاد شهرکی

 

بنا بر این گزارش , یکی از کاندیداهای احتمالی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه سیستان دکتر فرهاد شهرکی می باشد.

وی عضو هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان  می باشد که در سال 80 از کشور انگلیس با درجه دکترا در رشته شیمی فارغ التحصیل شده و در سال 90 پس از ده سال فعالیت و کارعلمی به درجه استاد تمامی رسیده است.

 

مهمترین سوابق علمی و کاری :

از مهمترین سوابق علمی و کاری وی می توان به : معاونت اداری مالی , ریاست دانشکده مهندسی شهید نیکبخت و معاونت آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان(انتخاب بعنوان معاون آموزشی برتر کشور) , عضویت در انجمن شیمی کشور , نایب رئیس و عضو کمسیون نظارت بر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی استان سیستان و بلوچستان   , نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور   , دبیر علمی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا  اشاره کرد.

 

 

کاندیداهای احتمالی جهت معرفی خود می توانند با گندمــ پرس ارتباط برقرار نمایند

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه